У Киргизії запропонували роздати країну в оренду Європі та США

Киргизський чиновник вважає за доцільне створити Сполучені Штати Киргизстану: "як орендну плату можна було б отримати від 2 до 10 мільярдів доларів негайно".

У Киргизії один з чиновників запропонував віддати частині країни в оренду іноземцям, створивши на місці чинної республіки Сполучені Штати Киргизстану.

З такою пропозицією виступив співробітник Державного фонду розвитку економіки (при Міністерстві фінансів республіки) Уран Чекірбаєв.

Він опублікував в Інтернет-виданні свою статтю, в якій розкритикував систему управління країною і запропонував свою альтернативу. Співробітник фонду заявив, що в оренду іноземним державам можна віддавати як окремі області, так і сектора економіки.

На думку Чекірбаєва, деякі областя Киргизії користувалися би популярністю серед європейських країн. Пояснення цьому автор дав таке: "Киргизстан розташований поруч з Китаєм, багато країн Європи хочуть бути поруч з цією країною, тому ... захотіли б узяти в оренду частину Киргизстану".

Регіони він запропонував віддавати під зовнішнє управління на 50-100 років, і, за його підрахунками, як орендну плату можна було б отримати "від двох до десяти мільярдів доларів негайно".

Що стосується галузей економіки та держуправління, то їх співробітник фонду запропонував розподіляти у відповідності зі своїми уявленнями про розвиненість тієї чи іншої галузі за кордоном.

Сформульовано це так: "Фінансовий сектор найбільш розвинений в США, так давайте віддамо повністю її США ... Силовиків (ймовірно, маються на увазі силові структури Киргизії – прим .ред.) треба віддати ізраїльтянам, вони б захистили нас від будь-яких терористів, соціальну сферу треба віддати скандинавам, вони точно б не забули нікого і розподіляли би все справедливо".

У результаті, за задумом Чекірбаєва, було б створено нову державу під назвою Сполучені Штати Киргизстану. Реформа, на його думку, дозволила би збільшити доходи населення і перемогти корупцію.

В опублікованому пізніше інтерв'ю Чекірбаєв заявив, що керівництво поставилося до його виступу "критично, але з розумінням".

Читайте також:

Вершину Тянь-Шаню назвали піком Володимира Путіна

Азербайджанське село попросилося до складу Росії

Жириновський: через 5 років Україна стане федеральним округом Росії

Таджикистан віддав частину території Китаю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: