У Китаї Мєдвєдєва прийняли як символ країни, що дала світу сталінізм

Китайські ветерани пожалілися, що так і не змогли сфотографуватися із Йосипом Сталіним, тому зараз вони б хотіли сфотографуватися з президентом Росії Дмитром Мєдвєдєвим.

Дмитро Мєдвєдєв в Китаї_6
AFP
Дмитро Мєдвєдєв у Китаї
Президент Росії Дмитро Мєдвєдєв під час візиту до Китаю зустрівся з російськими та китайськими ветеранами, які поділилися з главою держави спогадами про події Другої світової війни.

"Ми схиляємося перед радянським верховним головнокомандуючим товаришем Сталіним, але ніколи не мали можливості бачити його, і тим більше, з ним сфотографуватися. Зараз, коли ми вже дожили до похилого віку, ми зустрілися з президентом Росії, і ми неймовірно раді цьому, ми хотіли би з Вами сфотографуватися ", - сказала під час зустрічі одна з представниць китайських ветеранів.

"Ви представляєте російський народ, і Ви для нас символ країни, яка дала нам марксизм і сталінізм", - додала вона.

У свою чергу один з російських ветеранів поскаржився на те, що в Росії не відзначається день закінчення війни з Японією.

"У нас є день закінчення Другої світової війни, 2 вересня", - відповів президент.

Мєдвєдєв поклав вінок до Меморіалу радянським воїнам, які загинули при звільненні північного сходу Китаю від японських загарбників

"Ми повинні спільно дбати про пам'ять, пам'ять майбутніх поколінь, не допускаючи будь-якого спотворення історичних подій, ми повинні відстоювати правду про події тієї війни, тим більше що є сила, яка намагається змінити цю історичну правду", - сказав він.

"Я відвідав меморіал радянським воїнам. Дуже добре, що він відновлений, я вдячний нашим китайським друзям за допомогу і підтримку, тому що цей меморіал символізує нашу дружбу", - поділився Мєдвєдєв з ветеранами враженнями від відвідин меморіального комплексу.

Читайте також:

Мєдвєдєв приїхав до Китаю торгуватися щодо ціни на газ

У Китаї звинуватили Сталіна в розв'язуванні корейської війни

Путін відмовився порівнювати себе зі Сталіним

Буддисти оголосили Мєдвєдєва втіленням бога на землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: