У Німеччині побили школярів, які протестували проти вирубки парку

Унаслідок сутички з поліцією постраждали від 300 до 400 осіб, серед них чимало школярів.

У Штутгарті поліція жорстоко розігнала демонстрантів, які протестують проти знесення будівлі міського вокзалу та вирубки парку. Під час розгону було задіяно водомети та сльозогінний газ.

Зі слів організаторів акції протесту, постраждали від 300 до 400 осіб, серед них чимало школярів. Представники правоохоронних органів відмовилися повідомити кількість потерпілих. Дії поліції вони обґрунтували тим, що учасники демонстрації нібито кидали в поліцейські каміння.

Зі слів екс-лідера місцевого відділення профспілок Сібілли Штам, співробітники правоохоронних органів хапали демонстрантів і кидали їх на землю навіть без попередження.

"Подібного я не спостерігала з 1968 року", - заявила Штам.

У свою чергу голова фракції ХДС у парламенті федеральної землі Баден-Вюртемберг Петер Хаук обвинуватив супротивників реконструкції вокзалу в тому, що вони використовували школярів для досягнення власних цілей.

"Я вважаю безвідповідальним те, що матері й батьки не тільки взяли із собою дітей, але й відправили їх у перші ряди демонстрантів", - підкреслив політик.

Він повністю виправдав дії поліції, заявивши, що однієї з рис правової держави є "не тільки здатність приймати рішення, але й готовність виконувати їх".

Поліція стверджує, що в акції протесту брали участь понад 1000 школярів. Приблизно 30 з них захопили поліцейський автомобіль. Щоб витягти їх з машини, знадобилися додаткові сили правопорядку.

Фракція Лівої партії в бундестазі вимагала обговорити цей інцидент у парламенті Німеччини.

Конфлікт розгорівся навколо наміру влади побудувати швидкісну залізничну гілку під містом і знести при цьому старий вокзал. Передбачається, що новий вокзал буде побудований під землею, а його дах з'явиться на місці нинішнього міського парку Шлоссгартен. Цей парк, на території якого ростуть близько 300 дерев, є історичною визначною пам'яткою і своєрідною візитною карткою Штутгарта.

Будівельний проект називається "Штутгарт 21".

Читайте також:

Прокуратура вирішила, що людей у Харкові били законно

У Харкові знову вирубують дерева

Влада Харкова сфальсифікувала рішення громадських слухань щодо лісопарку

Кияни стали на захист столичного парку на Дарниці

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: