У Німеччині зафіксована небезпечна для життя інфекція, уже понад 130 хворих

Німці, в основному жінки середнього віку, почали хворіти на дивну кишкову інфекцію. У багатьох ускладнення аж до підключення до апарату штучного дихання.

Небезпечна для життя кишкова інфекція зафіксована на півночі Німеччини. Захворіли вже більше 130 людей.

Лікарі відзначають "дуже незвичайний" розвиток хвороби, приблизно у 40 зі 130 випадків мова йде про дуже важкий стан хворих, двоє з них підключені до апарату штучного дихання.

Інфекцію викликає так звана ентерогеморрагічна бактерія Escherichia coli (EHEC).

"Кількість важких випадків за такий короткий час дуже незвичайна", - йдеться в повідомленні інституту імені Роберта Коха.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), бактерія Escherichia coli часто присутня в кишечнику людей і теплокровних тварин. Більшість її штамів нешкідливі, але деякі штами, такі як, наприклад, E. coli (EHEC) можуть викликати важкі хвороби харчового походження.

Бактерія передається людині, головним чином, під час вживання в їжу заражених продуктів, таких, як сирі або напівготові м'ясні продукти або сире молоко.

Симптоми, які викликаються бактеріями EHEC, - кривава діарея, жар, блювота. Більшість пацієнтів одужує протягом 10 днів, але у незначної кількості пацієнтів (особливо дітей раннього віку та людей похилого віку) хвороба може перейти у важку форму із загрозою для життя. За даними лікарів, більшість хворих у Німеччині - жінки середнього віку.

Читайте також:

Лікарі відзначають спалах вітрянки в Україні

У Китаї 36 людей померли від невідомого вірусу

Вакциновані від H1N1 почали хворіти на рідкісний неврологічний синдром

До Британії завезли інфекцію, яка не лікується антибіотиками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: