У Нью-Йорку відкривається "саміт тисячоліття"

Учасники саміту розглянуть світові досягнення за минулі десять років щодо економічної кризи, проблем кліматичних змін, а також бідності і голоду на планеті.

20 вересня у Нью-Йорку в рамках пленарного засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН відкривається "саміт тисячоліття", в якому візьмуть участь 139 глав держав і урядів, включаючи президента України Віктора Януковича.

Саміт триватиме до 22 вересня, його учасники розглянуть цілі розвитку тисячоліття та результати їх досягнення за минулі десять років. Йдеться про економічну кризу, проблеми кліматичних змін, а також бідність і голоду на планеті.

"Саміт буде проводитися в умовах неоднозначного прогресу і нових перешкод, що утрудняють зусилля світової спільноти щодо скорочення наполовину нижнього рівня бідності. Світова спільнота має знання і ресурсами, необхідними для досягнення цілей розвитку тисячоліття", - зазначає Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун у своїй доповіді, підготовленій до вересневого саміту.

За його словами, "саміт надасть унікальну можливість подвоїти зусилля з досягнення цілей", прийнятих на "саміті тисячоліття" ООН в 2000 році і направлених на скорочення бідності, голоду, хвороб, материнської та дитячої смертності та інших проблем до 2015 року.

Читайте також:

У Нью-Йорку розпочала роботу 65-а сесія Генеральної Асамблеї ООН

Янукович наприкінці вересня відвідає США

Генсек ООН запросив майбутнього президента України на саміт у Нью-Йорк

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: