У Росії прирівняли продаж чорної ікри до торгівлі кокаїном

Росриболовство має намір посилити контроль вилову осетрових, а продаж незаконно добутої ікри має стати такою ж забороненою справою, як і торгівля наркотиками.

Продаж чорної ікри в Росії став "глибоко ешелонованим, як продаж кокаїну". Таку заяву зробив керівник Росриболовства Андрій Крайній.

За словами Крайнього, Росриболовство має намір ще більше посилити контроль вилову осетрових, а продаж незаконно добутої ікри має стати такою ж забороненою справою, як і торгівля наркотиками. "Люди повинні розуміти, що якщо вони торгують чорною ікрою, то можуть загриміти до в'язниці", - підкреслив Крайній.

Керівник Росриболовства також повідомив, що відомство готує "революційні зміни в області заготівлі осетрових". Так, у поточному році вилову осетрових для наукових цілей не буде взагалі, а вилов для відтворення буде контролюватися в онлайні за допомогою відеокамер, які транслюють зображення на комп'ютер Крайнього.

Крім того, за словами Крайнього, у заготівлі осетрових не будуть брати участь працівники каспійського територіального управління Росриболовства. "Приїдуть всі відрядні", - пообіцяв глава відомства.

Промисловий вилов осетрових у Росії заборонено, за винятком вилову у наукових цілях і для відтворення. У продаж повинна потрапляти тільки вибракувана риба, ікра якої не придатна для отримання мальків.

У березні 2008 року Росриболовство розробило законопроект про введення держмонополії на видобуток, переробку та продаж осетрових і чорної ікри. Документ передбачає, що будь-які операції з осетровими зможе здійснювати тільки держава, а в приватній власності зможе перебувати тільки штучно вирощена риба.

Читайте також:

В Україні стрімко подорожчали харчі

Вчені відкрили ген ожиріння

У Мілані бідним роздадуть ікру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: