У Штутгарті 150 тисяч німців вимагали зупинити будівництво вокзалу

У Штутгарті пройшла масова демонстрація проти будівництва нового підземного вокзалу "Штутгарт-21".

На Двірцеву площу у Штутгарті прийшли 150 тисяч осіб; поліція говорить про 63 тисяч учасників. У будь-якому випадку відзначається, що демонстрація 9 жовтня стала наймасштабнішою з початку проведення акцій протесту.

Демонстрація пройшла під гаслом "Зупиніть будівництво - потім переговори!". Зі свого боку прем'єр-міністр Баден-Вюртемберга Штефан Маппус категорично відкинув можливість припинення будівництва. Маппус дав зрозуміти, що готовий до переговорів з протестуючими з будь-якого питання за винятком зупинки будівництва.

Дискусію, що розгорнулася навколо "Штутгарт-21", Маппус назвав доленосною для Німеччини. "Йдеться про те, чи можливо ще в Німеччині здійснювати проекти на підставі додержання законності і договірних зобов'язань, чи ні", - зазначив він.

Зі свого боку колишній генеральний секретар ХДС 80-річний Хайнер Гайслер, що викликався бути посередником в залагодженні конфлікту між владою Бадена-Вюртемберга і супротивниками "Штутгарта-21", заявив після зустрічі з главою Deutsche Bahn Рюдігер Грубе, що будівництво станції може бути призупинено на час переговорів.

Один літній демонстрант, якому струмінь водомета потрапив прямо в обличчя, отримав серйозні травми очей і втратив зір. Лікарі поки не можуть оцінити його шанси на одужання.

Нагадаємо, у Німеччині триває скандал, схожий на український скандал із Харківським парком та на російську історію з Хімкінським лісом. 282 дерева росли поблизу залізничного вокзалу в Штутгарті, столиці землі Баден-Вюртемберг.

У середині 1990-х збудований в першій третині минулого століття вокзал вирішили перебудувати: прибрати під землю більшу частину шляхів і знести два крила головної будівлі, а на їх місці побудувати сучасний архітектурний ансамбль "Штутгарт-21" зі скла, металу і пластика.

Читайте також:

У Німеччині побили школярів, які протестували проти вирубки парку

У Харкові жорстоко побито захисників парку

Мєдвєдєв зупинив скандальне будівництво у Хімкинському лісі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: