Уряд Непалу проведе засідання на Евересті

Через холод і розріджене повітря засідання уряду триватиме недовго. Непальці хочуть привернути увагу до глобального потепління.

Непальські міністри готуються провести засідання кабінету на Евересті.

Влада Непалу сподівається, що цей захід - напередодні конференції у Копенгагені з питань зміни клімату, що розпочинається наступного тижня, - приверне увагу до проблеми впливу глобального потепління на льодовики Гімалаїв.

Увесь кабінет міністрів, включаючи прем'єра, відправиться на плато, розташоване на висоті 5 тис. метрів.

Деякі вчені стверджують, що льодовики тануть з такою швидкістю, що це загрожує джерелам води для більш ніж одного мільярда людей.

Члени уряду вже прибули до міста Лукла, яке розташоване на висоті 2800 метрів над рівнем моря. Звідти на вертольоті їх доставлять в Калапатар на висоту 5250 метрів.

Через холод і розріджене повітря ця зустріч триватиме недовго.

Нагадаємо, раніше першими, хто так оригінально привернув увагу до проблем навколишнього середовища, були міністри Мальдівської республіки. 17 жовтня кабінет міністрів Мальдівської республіки провів перше в історії підводне засідання. Таким екстравагантним чином уряд країни намагається привернути увагу до проблеми зміни клімату. Як відомо, Мальдівам загрожує затоплення, бо рівень води на архіпелазі постійно піднімається. Частина островів може опинитися під водою вже до кінця нинішнього століття.

Президент Мохаммед Нашид і його міністри розташувалися за столами, прикріпленими до дна ланцюгами. Серед коралів і мешканців океану на глибині шість метрів урядовці спілкувалися за допомогою жестів. У ході засідання міністри підписали документ, в якому міститься заклик до всіх країн світу скоротити викиди вуглеводнів в атмосферу.

Читайте також:

На Мальдівах провели перше в історії підводне засідання Кабміну

Рівень Світового океану підніметься на 1,5 метри

ООН боротиметься з потеплінням безкоштовними презервативами

Вчені запевняють, що за два десятиліття Арктика розтане

ВідеоУряд Непалу проведе засідання на Евересті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: