В іракського журналіста, який кинув черевик у Буша, теж запустили взуттям

На прес-конференції скандального іракського журналіста Мунтазера аль-Зейді в Парижі в нього кинули взуттям і виникла сутичка.

Іракський журналіст Мунтазер аль-Зейді, який рік тому кинув своє взуття у тодішнього президента США Джорджа Буша-молодшого, сам став жертвою аналогічного нападу.

Коли звільнений з в'язниці аль-Зейді давав прес-конференцію в Парижі, у нього кинув черевиком інший іракський журналіст. Він звинуватив аль-Зейді в "роботі на іракську диктатуру", потім крикнув арабською "Ірак – не окупована територія, ось тобі ще один черевик!" і метнув у нього взуття.

Аль-Зейді зумів ухилитися від черевика, як і в минулому Буш, і саркастично заявив, що нападник "вкрав його техніку".

Після інциденту брат аль-Зейді, який був присутній в залі, кинувся наздоганяти кривдника, і на виході з приміщення також жбурнув у нього черевиком.

Нагадаємо, Мунтазер аль-Зейді прославився у грудні 2008 року, коли кинув черевиком у 43-го президента США Джорджа Буша-молодшого під час його прес-конференції в Багдаді.

Буш зумів ухилитися від обох черевиків, а аль-Зейді затримали. Його засудили до трьох років в'язниці. Потім термін був зменшений до дев'яти місяців; у вересні журналіст вийшов на свободу. В арабському світі за свій вчинок аль-Зейді був оголошений героєм.

Читайте також:

Турецький студент кинув черевиком у главу МВФ

Кустуріца пригрозив запустити черевиком у Білла Клінтона

Депутат парламенту Сербії кинула черевика в заступника спікера

У голову Саакашвілі запустили черевиком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: