Війна в Лівії нагадала людству страшне пророцтво Ванги – загибель Європи

Болгарська ясновидиця Ванга говорила про війну з мусульманською державою, яка хімічною зброєю знищить Європу. Експерти кажуть, що мова була про Лівію.

Знаменита болгарська ясновидиця Ванга передбачила, коли і чому загинуть європейські країни. В одному зі своїх пророцтв болгарська ясновидиця Ванга говорила про війну з мусульманською державою, яка застосує хімічну зброю. У результаті чого, до 2016 року Європа повністю спорожніє. У світлі останніх подій цією державою може бути Лівія, пишуть деякі ЗМІ.

За даними західної коаліції, в сховищах лівійського міста Сирт Каддафі ховає близько 10 тонн іприту. При цьому, напередодні початку військової операції США та їхніх союзників проти влади Лівії деякі фахівці заявили, що лівійський лідер Муамар Каддафі може використовувати хімічну зброю в якості "останнього аргументу".

Іприт - рідка отруйна речовина, що має чітко виражену місцеву дію - вражає очі і органи дихання, шлунково-кишковий тракт і шкірні покриви. Іприт був застосований в першу світову війну. З 1915 по 1918 рік було розбризкано 12 тисяч тонн іприту, який вразив близько 400 тисяч чоловік.

Згідно з прогнозами Ванги, 2011 рік повинен стати переломним на шляху всього людства. Сліпа провидиця говорила, що після ядерної катастрофи, яка знищить тварин і рослини в північній півкулі, почнеться війна з мусульманською державою.

Ісламська країна застосує хімічну зброю і знищить десятки держав. Після сильного удару в людей на шкірі з'являться виразки, гнійники, утворяться пухлини і вже до 2016 року Європа спорожніє.

Пророцтва Ванги починають збуватися: після аварії на японській АЕС "Фукусіма-1", через яку вже заражені тонни овочів та інших продуктів харчування, криза в Лівії може лише завершити картину. Як відомо, у відповідь на бомбардування країни військами НАТО полковник Каддафі пообіцяв втопити Європу в крові.

До коаліції вже приєдналися Великобританія, Франція, Бельгія, Катар, Об'єднані Арабські Емірати, Іспанія та Італія. Росія в цьому конфлікті залишилася осторонь: вона не підтримала резолюцію ООН, яка закриває небо над Лівією і, за неофіційною версією, дає добро на бомбардування держави.

Читайте також:

Журнал Forbes оприлюднив світовий прогноз на майбутнє десятиліття

Українці про жахи у Лівії: на вулицях мертві діти

Після авіаудару по будівлі уряду Каддафі безслідно зник

Міжнародна коаліція пообіцяла, що окупації Лівії не буде

ВідеоВійськові дії в Лівії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: