Знаменитий Біг Бен перетвориться на Пізанську вежу

Один із всесвітньо відомих символів британської столиці вежа Біг Бен відхилилася від вертикалі на 33 сантиметри.

Годинникова башта Біг Бен, висотою майже в 100 метрів, відхиляється з більшою швидкістю, ніж вважали вчені дотепер.

Панікувати з приводу того, що архітектурна споруда падає поки не потрібно, але все ж небезпека цього в майбутньому є. На сьогоднішній день Біг Бен відхилився від вертикалі на 33 сантиметри. Причина - поступове просідання фундаменту Вестмінстерського палацу, вважають фахівці.

Кут нахилу башти Біг Бен помітний навіть неозброєним оком. Північна сторона споруди опустилася нижче південної. Якщо ситуацію не змінити, то знаменита лондонська вежа з годинником може досягти рівня нахилу Пізанської вежі. Втім, експерти, опитані виданням, заспокоїли. Це відбудеться тільки через 4 тисячі років. Правда, перекіс вежі збитки будівлі британського парламенту все ж приніс. У стінах Вестмінстерського палацу виникли тріщини. У тому числі вони з'явилися в зоні, де розташовані кімнати міністрів нинішнього уряду країни.

Раніше одна з найвидатніших пам'яток Лондона – знаменита вежа Біг Бен – була закрита для іноземних туристів з міркувань безпеки. Британська поліція боїться, що під виглядом туристів на Біг Бен можуть потрапити терористи.

Читайте також:

Лондонський Біг Бен закрили для іноземних туристів

Біг Бен втратив статус найбільшого годинника

Лондонський Біг Бен святкує 150-річчя

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: