Азаров розповів, як вже вирішив проблему запасу гречки на всі роки

Азаров: Україна в цьому році отримає "невиданий" запас гречки.

 Україна в 2011 році отримає "невиданий" запас гречки. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Навесні минулого року ми приймали справи і займалися аналізом того, що треба зробити. На превеликий жаль, питання про гречку стояло на 25, а то й на 105 місці, тому що багато було інших важких проблем. І коли мені сказали, що ми зберемо близько 200 тисяч тон приблизно, посіявши близько 200 тисяч га, а потреби країни 140 тисяч, я сказав нормально, вистачить. Помилився я чи ні, може бути помилився, може прорахувався, але не було і можливості вплинути на ту ситуацію, яка є зараз", - сказав Азаров.

"В цьому році посіяли на 100 тисяч га більше, якщо будуть дощі, ми зберемо невиданий врожай гречки. Всю різницю я закуплю у Державний резерв за нормальними цінами. Покладемо запаси і забудемо про проблеми гречки на всі роки", - додав прем'єр-міністр.

У свою чергу Міністерство аграрної політики і продовольства запевняє, що виробництво круп'яних культур в 2011 році в Україні повинно сильно вирости в порівнянні з об'ємом 2010 року. У зв'язку з цим ціна круп наступного року має бути набагато нижчою за ціни поточного року. Крім того, Держрезерв прогнозує, що у 2012 році в Україні виникне надлишок гречки.

Читайте також:

В Україні виникне надлишок гречки

Вітчизняна гречка нового урожаю з'явиться на прилавках у липні

На китайську гречку не витратили жодної бюджетної копійки

Східна Україна платить за гречку на третину більше, ніж Західна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: