Азаров створив в уряді групу і покликав підприємців за стіл переговорів

Микола Азаров створив робочу групу на чолі з Андрієм Клюєвим, яка буде займатися Податковим кодексом.

За дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова в уряді створена робоча група, яка буде займатися врегулюванням окремих положень Податкового кодексу.

Про це глава уряду заявив журналістам під час візиту до Лівії, повідомляється на сайті українського уряду.

За його словами, робочу групу очолив перший віце-прем'єр Андрій Клюєв.

Прем'єр-міністр закликав представників малого бізнесу, що працюють за спрощеною системою оподаткування, вести діалог з урядом.

"Найкраще вирішувати ці питання не в наметових містечках або в іншому місці. Краще за все питання врегулювання положень Податкового кодексу вирішувати шляхом ведення діалогу", - зазначив Азаров.

Прем'єр повідомив, що перед від'їздом до Лівії створив робочу групу під керівництвом Клюєва, до складу якої увійшли "всі необхідні фахівці, в тому числі голова Комітету Верховної ради з питань податкової та митної політики Віталій Хомутинник".

"Я попросив, щоб ця робоча група протягом декількох днів ще раз повернулася до положень Податкового кодексу, які не влаштовують людей, що працюють за спрощеною системою оподаткування. Я глибоко переконаний, що компроміс буде знайдений", - уклав Азаров.

Раніше Микола Азаров заявив, що прийнятий Верховною радою Податковий кодекс є найбільш ліберальним в Європі.

Нагадаємо, з понеділка на Майдані Незалежності в Києві проходить безстрокова акція протесту підприємців. Вони вимагають від президента ветувати Податковий кодекс.

На акції протесту підприємців у понеділок, 22 листопада, було ухвалене рішення про ініціювання референдуму щодо дострокового припинення повноважень Верховної ради. А також ініціювати початок процедури імпічмента президента.Крім того, підприємці зустрілися з першим віце-прем'єром Андрієм Клюєвим, розповіли про свої вимоги щодо ветування кодексу та заявили, що будуть чекати на реакцію влади до середи, 24 листопада.

Читайте також:

Скандальному Податковому кодексу пророкують вето Януковича

Підприємці висунули Януковичу ультиматум

ПР: підприємців хочуть використати як "гарматне м'ясо"

ВідеоАзаров створив в уряді групу і покликав підприємців за стіл переговорів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: