БЮТ припускає повторне голосування за Огризка

У фракції обговорювалося питання про можливість розгляду постанови про скасування рішення ВР про звільнення Огризка.

Фракція БЮТ можливо підтримає внесення до порядку денного проекту постанови про скасування рішення про звільнення Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ.

Про це заявив народний депутат від БЮТ Валерій Писаренко.

За його словами, на засіданні фракції БЮТ у вівторок після пленарного засідання парламенту обговорювалося питання про можливість розгляду постанови про скасування рішення парламенту про звільнення Огризка.

"Наші партнери зареєстрували відповідний проект і форсують події по включенню його до порядку денного", - сказав Писаренко.

За словами депутата, фракція БЮТ "швидше за все, підтримає" пропозицію включити до порядку денного відповідний проект постанови.

Відповідаючи на питання про те, чи може фракція БЮТ підтримати постанову і скасувати звільнення Огризка, Писаренко підкреслив, що на засіданні фракції у вівторок це питання не обговорювалося.

За словами депутата, на ранковому засіданні фракції в середу депутати можуть обговорити відповідне питання.
Писаренко також підтвердив, що на засіданні фракції БЮТ у вівторок була присутня і прем'єр-міністр Юлія Тимошенко.

Писаренко підкреслив, що він не змінив свою позицію у відношенні Огризка і готовий переконувати своїх колег проголосувати за його відставку ще раз.

Відповідаючи на питання, чи обговорювалася нова кандидатура на посаду міністра закордонних справ у випадку, якщо таке подання внесе президент Віктор Ющенко, Писаренко підкреслив, що поки що це питання не розглядалося.

Писаренко додав, що головним для кандидата на посаду буде, насамперед, його професіоналізм і незаангажованість у відношенні тієї чи іншої політичної сили.

Крім того, він підкреслив, що поки не обговорюються конкретні прізвища кандидатів на посаду міністра закордонних справ.


Нагадаємо, 3 березня Верховна рада ухвалила рішення про звільнення Огризка з посади голови МЗС.

Представник Блоку Тимошенко Андрій Портнов заявив, що рішення звільнити Огризка БЮТ не ухвалював, а представники блоку підтримали таку ініціативу Партії регіонів із власної ініціативи.

Юлія Тимошенко сказала, що Огризко працював непрофесійно, але депутати від її блоку порушили дисципліну, голосуючи за відставку міністра.

Читайте також:

Екстрене засідання БЮТ: Огризка повертати не хочуть

Тимошенко викличе на килим кожного "бютівця", який голосував проти Огризка

Томенко: частина БЮТ діє в інтересах Росії

Верховна рада звільнила міністра закордонних справ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: