ЦВК не вичистить перед виборами мертві душі

Чергове уточнення персональних даних державного реєстру виборців у 2010 році неможливе у зв'язку з призначенням місцевих виборів на 31 жовтня.

Центральна виборча комісія заявила, що чергове уточнення персональних даних державного реєстру виборців у 2010 році неможливе у зв'язку з призначенням місцевих виборів на 31 жовтня.

Про це йдеться в повідомленні відділу зі взаємодії зі ЗМІ секретаріату ЦВК.

На засіданні в середу ЦВК розглянула питання можливості проведення уточнення даних держреєстру виборців.

Необхідність розгляду цього питання була обумовлена тим, що відповідно до закону "Про Державний реєстр виборців", якщо терміни проведення чергових місцевих виборів збігаються з термінами уточнення даних держреєстру, чергове уточнення цих даних повинне початися не пізніше ніж за 180 днів до дня голосування на виборах і тривати не менше 90 днів.

При цьому, враховуючи, що рішення про призначення місцевих виборів набуло чинності за 114 днів до їх проведення, провести уточнення даних держреєстру у встановлені законом терміни неможливо.

"Тому прийнятим рішенням комісія встановила, що уточнення персональних даних державного реєстру виборців органами ведення державного реєстру виборців у 2010 році не здійснюється", - сказано в повідомленні.

Також на засіданні ЦВК розглянула питання зміни виборчих адрес громадян.

Нагадаємо, що Верховна рада має намір дозволити органам ведення державного реєстру виборців тимчасово, на час проведення виборів (референдуму), змінювати місце голосування (виборча дільниця) для виборця без зміни його виборчої адреси, за вмотивованим зверненням виборця.

Рада призначила проведення місцевих виборів на 31 жовтня.

Читайте також:

ЦВК: третій тур виборів неможливий

Тимошенко вимагає третій тур

Суд зупинив рішення про перемогу Януковича на виборах

ЦВК: судовий процес не вплине на дату інавгураціі Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: