Депутатам запропонували ліквідувати Нацкомісію з питань моралі

Верховна рада має намір відмінити діючий закон "Про захист суспільної моралі", що передбачає ліквідацію відповідної комісії.   

Парламентський комітет з питань свободи слова і інформації 17 червня рекомендував Раді внести зміни до законів про захист дитинства, про рекламу, про кінематографію, про видавничу справу і засоби масової інформації, що стосуються захисту суспільної моралі. Внесення цих змін, за словами депутатів, означає відміну чинного закону "Про захист суспільної моралі" і скасування Нацкомісії з питань захисту суспільної моралі, пише "Коммерсант-Украина" в статті "Депутаты упраздняют нормы морали".

Так парламентський комітет з питань свободи слова рекомендував Верховній раді ухвалити законопроект про внесення змін до законів "Про охорону дитинства", "Про друковані засоби масової інформації", "Про видавничу справу", "Про рекламу" і "Про кінематограф". Авторами цього документу є п'ять народних депутатів з фракцій Партії регіонів, "Наша Украина-Народная самооборона" і БЮТ.

Парламентарі пропонують, зокрема, доповнити закони про охорону дитинства і про рекламу забороною на використання дітей і їх образів при організації заходів еротичного або сексуального характеру, а також на поширення серед неповнолітніх еротичній або порнографічній продукції.

У закони про друковані засоби масової інформації і про видавничу справу передбачається ввести вимогу поширювати поліграфічну продукцію еротичного або сексуального характеру поштою тільки в непрозорій упаковці. А зміни до закону про кінематографію вимагають інформувати глядача про те, що фільм містить еротичні або сексуальні сцени.

Усі ці положення узяті з чинного закону "Про захист суспільної моралі", який після прийняття вказаних змін члени комітету рекомендували відмінити.

"Таким чином із законодавства зникне згадка про Національну експертну комісію з питань захисту суспільної моралі. І вже справа уряду - розпускати її або ні",- заявив перший заступник голови комітету, один з авторів законопроекту Андрій Шевченко (БЮТ).

Читайте також:

Нацкомісія з захисту моралі замовила 8 дисків з порнофільмами

Нацкомісії з моралі не сподобалися прізвища українців

Нацкомісія з моралі знайде еротику в Інтернеті та заборонить її

Нацкомісія з моралі обмежить показ вбитих і поранених по телебаченню

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: