До Києва привезли мощі Іоанна Павла ІІ

Вклонитися мощам понтифіка всі бажаючі можуть у соборі Святого Олександра за адресою вулиця Костельна, 17, з 23 по 26 червня.

Мощі Папи Іоанна Павла II (1920-2005) 23 червня були привезені в до Києва з нагоди святкування 10-річчя з візиту Папи Римського до України 23-27 червня 2001 року.

Вклонитися мощам всі бажаючі можуть у соборі Святого Олександра за адресою вулиця Костельна, 17, з 23 по 26 червня.

До Києва прибула так звана перша категорія мощів, серед яких частина волосся з голови Папи Іоанна Павла II, пілеолус (шапочка священика), яку довгі роки носив Папа, і медаль, яка була виготовлена з нагоди його візиту до України.

Згадуючи візит Папи римського до України, генеральний вікарій Києво-Житомирської діецезії Римо-Католицької церкви єпископ Станіслав Широкорадюк зазначив, що візит до України для покійного понтифіка був особливою подією.

"Іоанн Павло II досконально вивчив історію України, знав про репресії за часів тоталітарного режиму, у тому числі, і направлені проти християн, знав про голодомор", - наголосив він.

"Папа вірив, що якщо від його візиту в житті українців нічого не зміниться, то вони, принаймні, зміняться внутрішньо. Ми віримо, що і сьогодні блаженний папа молиться за нас з небес", - сказав Широкорадюк.

У свою чергу, єпископ-помічник Київської архієпархії Української греко-католицької церкви Йосип Мілан зазначив, що досі не може забути ту атмосферу, яка була в Україні під час візиту Іоанна Павла II і той рівень духовного підйому, який він спостерігав. Крім того, він звернув увагу на те, що після візиту Іоанна Павла II покращилися взаємини між православними і католиками в Україні.

Мощі Іоанна Павла II знаходяться в Україні з 1 травня, і за цей час їм віддали шану близько 50 тис. католиків у 35 містах України.

26 червня також відбудеться урочиста свята меса і процесія вулицями Києва з нагоди 10-річчя візиту Іоанна Павла II до України.

Читайте також:

Церква радить просити допомоги від кризи у Св. Спиридона

Мощі апостола Андрія Первозванного залишаться у Львові назавжди

Мощі апостола Павла дослідять

ВідеоУшанувати Папу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: