Фігурант педофільского скандалу з БЮТ пішов у баптисти

Депутат Віктор Уколов, імя якого називали у "справі педофілів", після скандалу хотів скласти мандат, але натомість став регулярно відвідувати церкву і навіть співати у хорі.

Педофільський скандал, який вибухнув восени минулого року і заторкнув трьох нардепів, дещо несподівано вплинув на долю одного з його фігурантів, депутата-бютівця Віктора Уколова.

Потрясіння, яке пережив і він, і його сім'я, змусило їх звернутися до Бога і стати баптистами. Тепер депутат разом з дружиною і дітьми відвідує один з храмів цієї церкви в Києві. Крім того, Уколов уже півроку співає там у хорі.

Цей же храм відвідує інший видатний бютівець, Олександр Турчинов, розповів Уколов. До речі, батьки політика також баптисти-євангелісти (хрещення вони взяли 15 років тому) і давно його запрошували до своєї церкви.

Уколову, за його словами, довелося відмовитися від публічної політики. "На якомусь етапі у мене навіть виникло бажання відмовитися від мандата і піти. Просто якщо політика ведеться такими методами, то це не моя політика".

Нардеп зізнався, що друзів не втратив, а, навпаки, придбав. "Я навіть не очікував, що мене так підтримає моя фракція. Мало того, я знайшов підтримку і депутатів з інших фракцій. Ця справа, як не дивно, обурила і регіоналів. Крім того, у нас чудові стосунки з Юлією Тимошенко, вона мене підтримує, я продовжую працювати в центральному штабі", - розповів Уколов.

Політик також розповів, що допомагає прокуратурі у слідчих діях. Так, він узяв у свого мобільного оператора роздруків дзвінків з прив'язками до базових станцій і віддав до Генпрокуратури. "Там добре видно, що я ніколи в житті не знав телефон Богдана (теж нардеп від БЮТ, ім'я якого фігурувало у скандалі)", - сказав він.

Він зазначив, що не знає, хто був організатором скандалу, але вважає, що сам скандал був на руку тодішньому президенту Віктору Ющенку. "У цьому повинна розібратися Генеральна прокуратура, якщо вона цією справою буде займатися взагалі. Але те, що політично це використовував Ющенко, так це і коню зрозуміло. Це ж йому належали заяви про педофілів у парламенті. Бог йому суддя. Думаю, що Бог сильніший суддя, ніж сам Верховний суд України", - підкреслив Уколов.

Після того, як Полюховича випустили з КПЗ, Уколов з ним не спілкувався: "Просто якщо б не його сімейні проблеми і його стосунки з дружиною, то не було б, напевно, цього скандалу. Але його я простив". Депутат також зазначив, що вважає Полюховича оббреханою людиною: "Мені здається, що дітей хтось навчив дізнаватися депутатів за книжкою народних депутатів. Ну і ясно, що Діма показував мене по телевізору, кажучи: "Це дядько Вітя, він був свідком у нас на весіллі".

Раніше головний фігурант справи Дмитро Полюхович заявив, що вона була повністю сфабрикована, і натякнув, що скандал роздували з Лондона.

15-16 жовтня 2009 року ряд українських ЗМІ оприлюднили прізвища депутатів від фракції Блоку Юлії Тимошенко, нібито причетних до розтління дітей - Сергія Терьохіна, Віктора Уколова, Руслана Богдана. Усі ці депутати категорично спростували свою причетність до цієї справи.

Читайте також:

Фігурант "справи педофілів": скандал повністю сфабрикований

Генпрокуратура не змогла довести причетність депутатів до "справи педофілів"

БЮТівець: зникла мати дітей, скривджених "депутатами-педофілами"

БЮТ: "справу педофілів" збираються закрити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: