Київська влада розділила жителів столиці на киян і ліміту

У третьому кварталі нинішнього року в Києві почнеться впровадження соціального проекту "Картка киянина". Приїжджі платитимуть більше.

Приїжджі вже найближчим часом будуть платити за все в Києві більше, ніж корінні жителі. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Руслан Крамаренко.

За його словами, у третьому кварталі нинішнього року в Києві почнеться впровадження соціального проекту "Картка киянина".

Картка надасть киянам додаткові пільги з оплати проїзду в міському транспорті, послуг муніципальної лікарняної каси, надасть знижки в комунальних аптеках. Разом з тим, вона буде видана приблизно 2,8 млн жителям столиці.

"Ось сьогодні в столиці мешкає 4,5 млн осіб. А розрахунки бюджету, всіх соціальних виплат і т.д. ведуться з розрахунку на 2,8 млн осіб. Тому ми зараз чітко розуміємо, що 2,8 млн - ось вони мають картку, і вони обслуговуються за такими встановленими тарифами і певним умовам, а решта - гості, які є міграційним шаром, що становить вже до 50% - вони будуть жити за ринковими тарифами", - зазначив чиновник.

За його словами, виконавцем проекту буде спеціально створене міське комунальне підприємство.

"Це буде картка з трьома додатками - банківським, транспортним і соціальним. У одних буде можливість через неї отримати субсидію, в інших проїзний на транспорт, у третіх - знижку на продукцію або послугу", - сказав Крамаренко.

Відзначимо, що таку картку хотіли ввести ще наприкінці 2009-го року.

Читайте також:

На кожному киянинові висить борг у 430 доларів

Уряд роздаватиме українцям продуктові картки

Влада хоче роздати бідним продуктові картки, а для решти українців підняти ціни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: