Мєдвєдєв взяв до Києва шістьох міністрів і Черномирдіна

До складу російської делегації увійшли міністри оборони, закордонних справ, енергетики та економічного розвитку.

У складі офіційної делегації Російської Федерації, яка сьогодні прибуде у Київ разом із президентом РФ Дмитром Мєдвєдєвим, немає президента Чечні Рамзана Кадирова. Втім, разом з ним прибули міністри, глави російських держмонополій і політики. Мєдвєдєв під час візиту проживатиме у державній резиденції глави української держави, яка розташована в Києві за адресою: вул. Липська, 4.

Про це повідомило джерело зі складу відповідальних осіб за організацію візиту з української сторони, посилаючись на переданий російською стороною офіційний список членів делегації.

Відповідно до списку, разом з Мєдвєдєвим у Київ сьогодні прибудуть глава Адміністрації президента Росії Сергій Наришкін, міністр закордонних справ Сергій Лавров, перший заступник голови уряду РФ Ігор Шувалов, міністр оборони Анатолій Сердюков, радник президента РФ, спеціальний представник президента з питань економічного співробітництва з державами-учасницями СНД Віктор Черномирдін, посол Росії в Україні Михайло Зурабов, міністр культури Олександр Авдєєв, міністр економічного розвитку Ельвіра Набіулліна, міністр освіти та науки Андрій Фурсенко, міністр енергетики Сергій Шматко, голова правління ВАТ "Газпром" Олексій Міллер, генеральний директор корпорації "Росатом" Сергій Кірієнко, а також президент Татарстану Рустам Мінніханов.

Як відомо, основним пунктом візиту Мєдвєдєва стане його участь у засіданні міждержавної комісії Росії і України, підсумком якої, як очікується, стане ухвалення цілого пакету конкретних документів.

Зокрема, під час візиту будуть підписані п'ять угод - про демаркацію українсько-російського кордону, співробітництво за проектом ГЛОНАСС, партнерство банків ВТБ і "Укрексімбанку", а також дві угоди про взаємодію у сферах освіти й культури.

Сам Мєдвєдєв напередодні свого візиту дав інтерв'ю ТСН, в якому розповів, що, зокрема, має намір обговорити з Віктором Януковичем тему об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу". Він підкреслив, що мова про злиття компаній зараз не йде, але об'єднання якихось певних активів або створення спільного підприємства є можливим.

Читайте також:

До Києва прибуває Мєдвєдєв: програма візиту

Приїзд Мєдвєдєва паралізує рух у Києві

Росія готова створити з Україною спільне авіаційне підприємство

Мєдвєдєв: базування ЧФ РФ у Криму - гарантія безпеки Європи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: