На сході України палять церкви Київського патріархату

На сході України палять церкви Київського патріархату

В Луганську до храму УПЦ КП увірвалися невідомі, які побили сторожа, а потім з каністр облили будівлю храму і підпалили.

18 липня приблизно о 3.30 ранку на околиці Луганська невідомі зловмисники спалили дерев'яну будову храму на честь Архістратига Божия Михаїла.

За даними прес-служби УПЦ КП, це вже третій храм Київського патріархату, який останнім часом було спалено на сході України.

Будівництво першого в Луганську дерев'яного храму Київського патріархату знаходилося на завершальній стадії, залишалося тільки встановити купол.

За свідченням сторожа, вночі до нього увірвалися двоє невідомих, які його побили, а потім з каністр облили будівлю храму і дошки, призначені для будівництва, і підпалили. В результаті пожежі будівля згоріла практично повністю. За словами єпископа Луганського Тихона, збиток склав більше 300 тис. гривень.

Наразі сторож перебуває в реанімації. На місці пожежі працюють правоохоронці і експерти.

Як передає прес-служба УПЦ КП, "за останній час було спалено храми Київського патріархату в Шостці (Сумська область) та Маріуполі (Донецька область). В першому випадку було доведено провину священнослужителя Московського патріархату, який виступив замовником підпалу. В другому випадку винуватців не було знайдено".

Читайте також:

З Лаври хочуть зробити "Ватикан" для патріарха Кирила

Російська і Українська православні церкви розпочали діалог про об'єднання

Московський патріархат відмовився святкувати хрещення Русі з Філаретом

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів