Партія регіонів: нового Майдану в Україні не буде ще років 25

У ПР закликали в річницю Майдану вивести на головну площу країни Юлію Тимошенко, Віктора Ющенка та Юрія Луценка, щоб вони публічно покаялись.

Народний депутат від Партії регіонів Михайло Чечетов заявив, що нового Майдану в Україні не буде найближчі 20-25 років, тому що лідери Помаранчевої революції себе дискредитували.

Регіонал вважає за необхідне у річницю Майдану вивести на головну площу країни Юлію Тимошенко, Віктора Ющенка та Юрія Луценка, щоб вони публічно покаялись.

"Треба щоб у річницю Майдану Ющенко, Тимошенко, Луценко зібрали тих людей, які в 2004 році приїхали сюди зі всіх областей країни. На Майдані мають поставити сцену. На цю сцену мають вийти Ющенко, Тимошенко, Луценко і всі, хто стояв тоді на Майдані, стати на коліна і покаятися перед людьми за те, що вони зробили з країною. А після цього піти геть з політичної сцени, щоб не ганьбити Україну", - заявив Чечетов.

Водночас він зазначив, що "в них забракне мужності попросити вибачення на колінах перед людьми за обман".

"А народ не вибачить обману. Вони дискредитували себе років на 20-25. Тому ще одного Майдану в Україні не буде найближчі 20-25 років. От якби вони покаялися та пішли геть, тоді вони, може, знову Майдан та революція могла бути. А поки що кого приводити? Знову цих?", - підсумував регіонал.

Як відомо, 22 листопада в Україні відзначають День свободи. Це свято встановив президент Віктор Ющенко в листопаді 2005 року. День свободи присвячений подіям Помаранчевої революції 2004 року.

Цього року влада відмовилась офіційно святкувати шосту річницю Майдану. Натомість, у центрі української столиці 22 листопада відбувається кількатисячний мітинг представників малого бізнесу проти ухвалення Податкового кодексу. Підприємці погрожують ініцюівати відставку президента Віктора Януковича, якщо влада проігнорує їхні вимоги.

Читайте також:

Річницю Помаранчевої революції на Майдані відсвяткують 10 людей

Тягнибок виведе людей на вулиці на захист українських ідеалів

На Майдані сталася бійка мітингувальників з міліцією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: