Під час облави на "російську мафію" в Іспанії схопили українського генерала

Прізвище українського генерала, затриманого в Іспанії з іншими "мафіозі", не називається, зате є інформація, що центр злочинного угрупування знаходиться в Києві.

У вівторок іспанська поліція затримала шістьох впливових представників російськомовної мафії, які контролювали так званий "общак". За попередніми даними, серед затриманих опинився компаньйон близького до Кремля "олігарха" Олега Дерипаски, а також український генерал.

Імена заарештованих тримаються в секреті і поки наводиться тільки їхню національність. Серед підозрюваних є росіянин, українець, казах, вірменин, узбек. Імовірно, глава банди знаходиться зараз в Києві, звідки він і керував діями злочинної групи. У середу затриманих етапують в Мадрид, пише El Pais. Одночасно поліція проводить обшуки в їх оселях.

Два мафіозі були затримані в Таррагоні, а інші в Салоу, Реусі, Камбріллсе (Каталонія) та Барселоні. Останній арешт відбувся у вечері в Барселонському аеропорту El Prat. За даними поліції, там був схоплений найбільш впливовий член російської мафії, який прилетів до Барселони з Дубая з наміром вилетіти далі в Амстердам.

Встановлено, що затримані мали відношення до управління двома готелями, публічним будинком і рестораном. Також у них вилучено 30 автомобілів. "Хрещеним батькам" інкримінують відмивання грошей, участь в організованому злочинному співтоваристві і підробку документів.

У поліції підкреслили, що всі затримані - це не рядові кілери, а впливові мафіозі. Причому деякі в момент арешту мали при собі охоронців.

Проведена спецоперація стала продовженням поліцейської облави під кодовою назвою "Ява" (Java), перша фаза якої відбулася в березні у ряді європейських країн. Тоді було затримано 24 людини в Іспанії і ще 40 в інших країнах, причому злочинці були в основному грузинської, вірменської і російської національностей.

Всі затримані підозрюються в участі в злочинному угрупуванні, контрабанді наркотиків і зброї, відмиванні грошей, вимаганні, підкуп, фальсифікації документів, у тому числі банківських карт, і нелегальному володінні зброєю.

За даними іспанських ЗМІ, в Барселонському аеропорту El Prat був зарештований узбецький "злодій в законі" Рахімов. Він вважався довіреною особою знаменитого кримінального авторитету і "батька російської мафії" Япончика. Також Рахімов був близький до російського підприємця Олега Дерипаски, якому він допомагав вести бізнес, пов'язаний з алюмінієм, в Узбекистані. За деякими даними, Рахімов був вхожий у вищі кола управління компанії "Газпром".

За даними іспанської поліції, підозрюваний в останні роки жив у Барселоні та Києві.

Разом з тим офіційного підтвердження, що в аеропорту був затриманий саме Рахімов, поки немає. Зате є дані про двох інших заарештованих. Ними виявилися неназваний український генерал і володар титулу "Підприємець Казахстану-2008" Елоян, пов'язаний з компанією Oriel Resources і євроазіатських банком розвитку.

Читайте також:

У Каталонії затримали шість босів "російської мафії"

В Одесі затримали найвпливовішого слов'янського злодія в законі

Російського злодія Діда Хасана вислали з України під фальшивим приводом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: