Рада відмовилась запроваджувати комендантську годину для підлітків

Депутати відмовились вводити заборону на допуск підлітків з 22 години до 6 ранку у розважальні заклади.

Верховна рада 29 червня провалила законопроект, який забороняв дітям до 16 років з’являтися з 22 години до 6 ранку у розважальних закладах, на дискотеках та в нічних клубах.

За відповідний законопроект, запропонований депутатом від Компартії Володимиром Даниленком, в першому читанні проголосували лише 38 нардепів з необхідних 226. Крім того, Рада відмовилась повернути документ на доопрацювання.

Зокрема, документ передбачав введення адміністративної відповідальності для керівників окремих розважальних закладів за допуск неповнолітніх осіб у комп’ютерні клуби, на дискотеку та відеотеку, в нічні клуби, а також в інші подібні розважальні та гральні заклади з двадцять другої до шостої години.

В законопроекті наголошувалося, що перебування в таких закладах може зашкодити фізичному здоров’ю, духовному та морально-етичному розвитку дітей.

Крім того, пропонувалося встановити адміністративну відповідальність для керівників кафе, ресторанів і барів, та інших подібних закладів за допуск в такі заклади осіб, що не досягли 16-річного віку з двадцять другої до шостої години без батьків, або осіб, що їх замінюють.

Відповідно до законопроекту, у випадку допущення батьками або особами, що їх замінюють  перебування своїх малолітніх дітей без нагляду у громадських місцях з двадцять другої до шостої години на них також покладається адміністративна відповідальність.

Читайте також:

У Києві буде введено комендантську годину для дітей

У Сімферополі запровадили комендантську годину для підлітків

В Україні готові запровадити комендантську годину для підлітків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: