Саудівська Аравія не буде визнавати українські дипломи

Саудівські студенти, які отримують освіту в вузах, не рекомендованих міністерством, повинні перевестися протягом шести місяців.

Міністерство вищої освіти Саудівської Аравії прийняло рішення не визнавати дипломи українських університетів через низьку якість освіти в Україні.

Саудівські студенти стикаються з цією проблемою, коли їхні дипломи, отримані в Україні, не проходять процедуру визнання в Саудівській Аравії.

При цьому студенти-іноземці навчаються в Україну за свій рахунок, а отримати освіту в Україні для них простіше, ніж вступити в університет Саудівської Аравії.

Абдулла бін Алі Аль-Катані, глава відділу визнання дипломів при Міністерстві вищої освіти Саудівської Аравії, повідомив, що відомство не схвалило жодного українського диплома.

"Делегації Міністерства вищої освіти за останні кілька років зробили низку візитів в українські університети з метою оцінки якості освіти. Вони повідомляли про численні порушення в університетах, зокрема, про те, що на навчання приймають іноземних студентів з дуже низькими оцінками, навіть у медичні вузи", - пояснив представник міністерства.

"Міністерство вищої освіти вирішило не визнавати дипломи українських університетів. Ми направили делегації, які повинні попередити саудівських студентів", - сказав Аль-Катані.

Він додав, що саудівські студенти, які отримують освіту в вузах, не рекомендованих міністерством, повинні перевестися до іншого навчального закладу протягом шести місяців.

Аль-Катані зазначив, що в приватному секторі прийнято працевлаштовувати фахівців з дипломами університетів, яких немає в рекомендованому міністерством списку.

"Щоб припинити такі випадки, ми плануємо створити комітет, в який будуть входити представники кількох відомств. Цей орган буде відповідати за перевірку дипломів у всіх секторах економіки", - повідомив Аль-Катані.

Як повідомлялося раніше, у Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту України планують збільшувати число іноземних студентів в українських вузах до 50 тисяч чоловік.

Навесні міністр науки і освіти Дмитро Табачник повідомив, що вперше за роки незалежності в Україні навчається рекордна кількість іноземних студентів, відзначивши, що іноземці, які навчаються за контрактом, поповнюють бюджети вузів.

Нагадаємо, дослідницьке агентство QS опублікувало першу частину рейтингу кращих університетів світу QS World University Rankings 2011. Серед елітних світових вузів опинився Донецький національний університет і Київський політехнічний інститут.

Читайте також:

У Табачника вирішили підвищити для абітурієнтів прохідний бал

У столичних школах знову виросли побори

Медики не радять віддавати дитину до школи у 6 років

Два українські вузи потрапили в топ-700 кращих університетів світу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: