Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Табачник став на бік комуністів, які встановили пам'ятник Сталіну

Міністр освіти і науки порадив тим, кому не подобається пам'ятник Сталіну, "не навчати інших, яким ідеологічним канонам слід поклонятися".

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник став на бік комуністів Запоріжжя, які встановили у місті пам'ятник Сталіну, що був зруйнований у грудні.

"Місцева громада має право будувати за свої гроші пам'ятник кому вона забажає. Влада не має права забороняти людям поклонятися будь-яким ідеологічним канонам, хоча повинна присікати спроби нав'язувати ці канони іншим", - сказав Табачник, виступаючи в суботу на круглому столі в Сімферополі.

"Наші опоненти можуть скільки завгодно відчувати несправедливість встановлення пам'ятника Сталіну, але поки вони продовжують за кошти державного бюджету будувати пам'ятники, що ображають почуття двох третин населення країни, вони не мають права навчати інших, кому слід поклонятися", - заявив він.

Нагадаємо, 28 грудня пам'ятнику Сталіну в Запоріжжі відрізали голову. Відповідальність за скоєне взяла на себе націоналістична організація "Тризуб".

Голову комуністи наступного дня повернули на місце, однак у новорічну ніч 31 грудня невідомі підірвали монумент. Злочин було кваліфіковано як терористичний акт, підривника оголошено в розшук.

Круглий стіл на тему "Культурно-мовне розмаїття Україна - фактор стабільності та випереджаючого розвитку" провела створена з ініціативи Табачника громадська організація "Собор громадянської згоди", що об'єднує прихильників збереження багатомовності та мультикультурності України.

Читайте також:

СБУ оголосила в розшук підривника пам'ятника Сталіну в Запоріжжі

Комуністи відновлять знищений пам'ятник: Сталін живий і буде жити

Табачник розповів про переваги російської мови

Комуністи вимагають від Януковича заборонити націоналістів

Залиште свій коментар

Вибір редакції