Тимошенко віддала свою тигрицю в зоопарк, де отруїли 10 тварин

Унікальна біла тигриця ТигрЮля відтепер житиме у приватному Ялтинському зоопарку за кошт прем'єра.

Бенгальска тигриця-альбінос ТигрЮля, яку прем`єр-міністру Юлії Тимошенко подарували організатори фестивалю "Чорноморські ігри" в Скадовську, передана до ялтинського зоопарку "Казка".

"Це фантастичний подарунок", - сказав директор зоопарку Олег Зубков. Прем`єрський тигр став 12-им у колекції зоопарку. ТигрЮлі виділять окрему вольєру. "Шукатимемо їй пару", – пообіцяв директор "Казки".

ТигрЮля житиме у зоопарку під патронатом Тимошенко. "Прем`єр-міністр пообіцяла сплачувати річне утримання цієї тварини", - зазначив Зубков.

"Ми подивилися документи, тигр повністю здоровий, у ветеринарному відношенні немає жодних проблем. Усі дозволи на його ввезення в Україну одержані законним шляхом. Це єдиний білий тигр на території України", - додав він.

ТигрЮлю привезли у "Казку" напередодні.

Нагадаємо, білу тигрицю ТигрЮлю прем'єру подарували під час її виступу на фестивалі "Чорноморські ігри". Тимошенко відразу пообіцяла передати тварину до зоопарку та піклуватися про неї.

Зоопарк "Казка" був створений у Ялті в 1995 році Олегом Зубковим. Це перший приватний зоопарк в СНД. На даний час тут утримуються понад 900 тварин і птахів. Багато з них – рідкісних видів.

Навесні у "Казці" в результаті отруєння загинули 10 вихованців. Зоопарк просив небайдужих громадян поповнити його колекцію.

Читайте також:

Тимошенко подарували білу тигрицю

У ялтинському зоопарку отруїли десять тварин

Путіну подарували тигрицю

ВідеоТимошенко подарували тигрицю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: