Церква радить просити допомоги від кризи у Св. Спиридона

Вас звільнили? Зарплати вистачає лише на харчі та проїзд? Ви страждаєте від кризи? Помоліться.

Церква заохочує просити зцілення не лише від хвороб, а й від фінансової скрути. Для цього треба прикластися до мощей святого, який спеціалізується на фінансових негараздах.

Віряни вважають, що своєю чудодійною силою Спиридон Тріміфунтський не поступається Миколі Чудотворцю. Православні часто ставлять їхні імена поряд. Моляться їм тоді, коли допомогти може лише диво.

В Україні зображення Спиридона не в кожному храмі побачиш. Шукати краще в найдавніших. Пращури високо шанували грецького єпископа.

"Одне з найвизначніших чудес святого Спиридона, коли він переконує язичницького філософа у троїчному догматі. Одночасно вичавлює воду і висікає вогонь із цеглини", - розповідає Аліна Кондратюк, екскурсовод Троїцької надбрамної церкви.

Язичників навертав у віру, лікував хворих, хоч не був ні оратором, ні медиком. Все життя пас овець та мандрував світом. І спочивши, на місці не лежить.

Митрополит Киркирський Нектарій розповідає дивні випадки, які часто трапляються з мощами святого Спиридона: "Якось служитель храму відкривав ковчег з мощами для традиційної молитви. Але він не відчинився. Це означає, що Спиридона всередині немає. Він пішов допомагати стражденним. Інколи ми біля його капців знаходимо водорості або траву".

Капці навіть стираються, тому Спиридона двічі на рік перевзувають. Тиждень тому мощі взули у нове, а зношені нам привезли разом із правицею.

Протоірей Георгій Коваленко розповідає, що святий допоміжний тим людям, у яких є фінансові проблеми, проблеми з нерухомістю, з недобудованим житлом. Також він допомагає тим, хто перебуває у скруті.

З мощей святителя мандрує лише правиця. І то рідко. Два роки тому до неї в Росії прикладалися. Тепер кияни, а після десятого травня - жителі всіх регіонів країни.

В українців з'явився шанс і час відмолити себе від фінансової скрути. Мощі святителя Спиридона ще місяць подорожуватимуть Україною.

Читайте також:

На Тернопільщині розвалилась церква Московського патріархату

Папа Римський одягнув "арафатку"

На Львівщині після Великодньої служби згоріла церква

Папа Римський поздоровив православних з Великоднем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: