У Луганську з'явилися білборди з написом "Народ-Сталин-Победа"

Комуністи пояснили появу таких плакатів вимогою ветеранів війни і прагненням "відновити правду історії".

У Луганську до Дня Перемоги з'явилися білборди з зображенням Йосипа Сталіна, Шарля Де Голля та лідерами антигітлерівської коаліції.

За словами нардепа від Компартії, глави Луганського обкому КПУ Спиридона Кілінкарова, дані плакати були вивішені в Луганську за ініціативою ветеранських організацій і луганських комуністів.

На плакаті із зображенням Сталіна написано "Народ-Сталин-Победа!", а також розміщені портрети радянських генералів; на плакаті з Шарлем Де Голлем написана цитата французького лідера, присвячена ролі Сталіна в перемозі у Другій Світовій війні; на плакаті з фотографією лідерів антигітлерівської коаліції (Черчілль, Рузвельт, Сталін) написано "Смогли они, сможем мы. Победа будет за нами!".

"Ми хочемо відновити правду історії. У історії нашої країни були різні етапи, але виключати з пам'яті народу роль Сталіна у Великій Перемозі просто несправедливо. Про його роль висловлювалися Черчілль і Де Голль, а зараз сучасні коньюктурщики намагаються все це перекреслити. Дані плакати були зроблені нами, у тому числі і на вимогу ветеранських організацій. Ветерани досі приходять на мітинги з портретами Сталіна, люди, які безпосередньо брали участь у Великій Вітчизняній війні, знають краще про роль Сталіна в історії, ніж ті, хто сьогодні намагаються переписати підручники", - підкреслив Кілінкаров.

Раніше у Луганську вже вивісили білборди із зображенням Леніна. Як пояснила Максимець, ці плакати стали частиною акції, приуроченої до відзначення 140-річчя з дня народження вождя світового пролетаріату.

Варто зазначити, що при цьому у Москві відмовилися святкувати День Перемоги зі Сталіним: ідея російської влади розмістити в місті до ювілею Перемоги інформаційні стенди із зображенням "вождя народів" викликали обурення серед громадян та правозахисників.

Читайте також:

На День Перемоги в Луганську вивісять плакати зі Сталіним

В Україні до 9 травня з’явиться пам’ятник Сталіну

У Москві відмовилися святкувати День Перемоги зі Сталіним

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: