У Львові заборонили масові заходи на День Перемоги

Львівський суд заборонив масові заходи на 9 травня, щоб запобігти виникненню конфліктів між активістами різних політичних сил.

6 травня Львівський адміністративний окружний суд заборонив проводити у Львові масові заходи з нагоди 9 травня. Рішення було прийнято за позовом виконкому Львівської міськради.

Натомість заходи, заплановані офіційно Львівською ОДА з нагоди завершення Другої світової війни та святкування Дня міста Львова пройдуть без змін.

Як повідомив нардеп від блоку НУ-НС, один з учасників судового засідання Володимир В’язівський, суд заборонив масові заходи, оскільки значна кількість громадських організацій та політичних партій мали намір і подали заявки на проведення заходів з нагоди Дня Перемоги.

"І оскільки це могло, як показує досвід попередніх років, призвести до конфліктів, суд взяв цей аргумент до уваги", – сказав В’язівський.

Прес-секретар партії "Родіна" Олександр Хрістофоров на запитання, чи в тому разі, якщо суд заборонить проведення маршу, представники партії відмовляться від такого заходу, він відповів: "Ми якось відсвяткуємо це по-іншому".

Нагадаємо, раніше партії "Родина" та "Русское единство" заявили про свій намір провести у Львові 9 травня марш із 15-метровим прапором СРСР. Коментуючи заяву "Русского единства", міський голова Львова Андрій Садовий назвав такі наміри провокацією.

4 травня ВО "Свобода" через суд другої інстанції вдалося заборонити "марш Перемоги".

Читайте також:

Через "неадекватних людей", "Родіна" поїде до Львова без жінок і дітей

У Львові ветерани ВВВ і УПА домовилися відзначати 9 травня під держпрапорами України

Регіонали віддадуть зарплату на червоні прапори для Західної України

Проросійські активісти виїхали до Львова святкувати 9 травня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: