У Табачника відхрестилися від курсу "Російська література"

У Міносвіти пояснили, що не виділятимуть російську літературу з курсу зарубіжної. Але їй відводитиметься "особлива роль".

У Міністерстві освіти та науки заперечили, що планують ввести у школах окремий курс вивчення російської літератури.

Коментуючи інформацію про те, що, згідно з новою концепцією літературної освіти для школярів, російську літературу вивчатимуть як окремий предмет, керівник прес-служби міністерства Ірина Костевська зазначила: "Я б рекомендувала журналістам спочатку вивчити текст документа, розміщеного на сайті Міносвіти".

"Російська література повинна вивчатися окремим курсом, а не як іноземна. Однак домогтися виділення російської літератури в окремий курс, на жаль, поки не вдалося. У концепції МОН сказано лише, що російській літературі при вивченні літератур інших народів повинна відводитися особлива роль, оскільки вона формувалася у взаємодії з українською", - пояснив газеті "Сегодня" депутат-регіонал Вадим Колесніченко.

Як відомо, міністр освіти і науки Дмитро Табачник підтримує концепцію двомовності України.

На думку урядовця, користування двома мовам – російською та українською – є перевагою, оскільки "будь-який з громадян України від народження має доступ до двох океанів інформації, двох великих культур". Водночас багато хто звинувачує Табачника у проведенні політики "деукраїнізації".

Читайте також:

Табачник розповів про переваги російської мови

Міносвіти запровадило у школах окреме вивчення російської літератури

На Буковині почали дискримінувати україномовні школи

Львівські школярі вивчатимуть історію України за "спеціальним" підручником

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: