У Табачника вирішили підвищити для абітурієнтів прохідний бал

З наступного року прохідний бал для профільних предметів підвищується до 140

Міністерство освіти оприлюднило нові умови прийому до вищих навчальних закладів України наступного року. Так у 2012 році конкурсний прохідний бал для профільних предметів підвищується зі 124 до 140.

Однією з новацій вступної кампанії-2012, є встановлення конкурсного бала сертифікатів ЗНО на рівні не нижчому ніж 140 балів для профільних предметів та 124 бали з непрофільних конкурсних предметів.

Також передбачено, що вуз на окремі напрями (спеціальності) може встановити вищу кількість балів сертифіката з профільних загальноосвітніх предметів, з якими абітурієнт допускається до участі у конкурсному відборі.

Після обговорення та затвердження, запропоновані умови прийому до вузів будуть обов'язковими для вищих навчальних закладів незалежно від форм власності та підпорядкування.

Нагадаємо, наприкінці червня Президент України Віктор Янукович розкритикував Табачника і   пригрозив звільненням. Нещодавно глава Адміністрації Президента Сергій Льовочкін анонсував відставку Табачника, а потім сказав, що це був жарт.

Читайте також:

На крісло Табачника є уже два кандидати

Табачник у разі відставки готовий змінити авто на велосипед

Табачник обмовився, переплутавши Україну з Росією

Табачник "прогуляв" День знань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: