У Януковича сподіваються, що хасиди отримали урок в Україні

Ганна Герман оприлюднила офіційну позицію України щодо інциденту між єврейськими паломниками та місцевими мешканцями в Умані.

Заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман висловила сподівання, що організатори паломництва хасидів "винесуть належні уроки" з інциденту в Умані.

"Українська влада розглядає інцидент між хасидами і місцевими мешканцями, що стався в Умані 10 вересня, після якого було депортовано 10 паломників, як непорозуміння побутового характеру, і не вбачає у ньому релігійного чи національного підґрунтя", - зазначила Герман, цитує прес-служба глави держави.

Вона зауважила, що організатори паломництва мають винести з інциденту належні уроки та у подальшому вживати "додаткових заходів, покликаних мінімізувати ймовірність виникнення подібних неприємних ситуацій".

"Ми зі свого боку зробимо все, щоб гості України почувалися в нас безпечно і спокійно", - пообіцяла представниця АП.

Герман наголосила, що Україна має багатовікові мультикультурні традиції, що передбачають толерантне ставлення до всіх націй та конфесійних громад, що проживають на її території.

"Але влада України теж очікує від організаторів святкування аналогічного толерантного ставлення паломників як до місцевого населення та до інших конфесійних громад, так і безумовного дотримання українських законів з метою недопущення появи міжетнічної чи міжконфесійної напруги в нашому суспільстві", - додала вона.

Нагадаємо, в Україні щороку збираються тисячі паломників-хасидів, які святкують іудейський Новий рік на могилі засновника хасидизму ребе Нахмана, похованого в Умані.

Цього року за час перебування хасидів в Умані виникло два конфлікти. Один з потерпілих місцевих жителів після надання медичної допомоги вже перебуває вдома, другий - все ще в лікарні.

10 хасидів, які намагалися порушити громадський порядок, були депортовані. Їм заборонено в'їжджати на територію України протягом 5-ти років. Стосовно ще трьох хасидів проводиться дослідча перевірка.

Читайте також:

Україна депортувала 10 хасидів, винних у заворушеннях в Умані

Хасиди влаштували безлади в Умані

Хасиди відсвяткували новорічну ніч в Умані

Умань заполонили більше 20 тисяч хасидів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: