У зірки Playboy у Лаврі є маленький кабінет

Дата публікації
Перегляди
5930
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У зірки Playboy у Лаврі є маленький кабінет

Зірка Playboy отримала благословення від самого владики Павла / Фото: Playboy

Сама Прокаєва заявляє, що публікація про її призначення має замовний характер.

Колишня модель Влада Прокаєва, ще більш відома за прізвищем колишнього чоловіка Литовченко таки працює у Києво-печерській Лаврі, повідомляє ТСН-Особливе. Поки - позаштатно, але ось-ось для жінки, яка увійшла у п'ятірку найкращих моделей українського Playboy, обіцяють знайти місце у керівному ешелоні заповідника.

Керівниця Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника щаслива. Коли в неї з'явиться вакансія керівниці закордонними зв'язками - на посаду прийде відома фотомодель, Влада Прокаєва. Колишня міс Україна вже працює у заповіднику - і нічого за це не бере.

"Ця людина мені допомагає, на безоплатній основі. Якщо красива, розумна людина і вона професійна, а я бачу що вона така є. Я бачу що людина приходить на роботу, людина, яка досягла в житті високого рівня і вона сидить в буквально маленькому кабінеті, і вона сидить і напрацьовує програми. Стосовно Влади Володимирівни в мене найкращі, знаєте коментарі. І найкраще те, що людина дійсно дуже багато зробила для заповідника на безоплатній основі", - не нахвалить свою підлеглу Вікторія Ліснича.

Директор запевняє, що духівництво минуле чорнявої красуні не обходить. Настоятель монастиря владика Павло Прокаєву благословив.

Знайомі Влади кажуть, що нова робота займає в неї дуже багато часу. Від нового року красуня не з'являється вдома. Ні мешканці, ні охоронці будинку не мають гадки, куди зникла сусідка, яку всі вони знають як зірку Playboy.

Сама бізнес-леді заявила, що її не призначали заступником гендиректора Києво-Печерського заповідника, пише ЛігаБізнесІнформ.

"Відносно інформації у ЗМІ щодо мого призначення на посаду заступника генерального директора Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника, повідомляю: на сьогодні жодних офіційних призначень немає", - підкреслила Влада Прокаєва в офіційному спростуванні.

Колишня модель додала, що публікація про її призначення має замовний характер.

"Моя наукова і викладацька діяльність передбачає участь та виступи на науково-практичних конференціях, круглих столах і робочих засіданнях з культурно-освітніх та гуманітарних питань, в тому числі, і в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику", - йдеться в повідомленні.

Влада Прокаєва є засновником і главою всеукраїнського фонду Обдаровані діти - майбутнє України, аспіранткою і заступником завідувача кафедрою ЮНЕСКО дипломатичної академії при МЗС України та викладає в цьому ж навчальному закладі спецкурс "Світова спадщина ЮНЕСКО". У 2006 році Прокаєва знялася у відвертій фотосесії для російської версії журналу Playboy.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5930
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація