Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці хочуть бути депутатами, щоб красти гроші з бюджету

Абсолютна більшість опитаних громадян прагнуть отримати депутатський мандат, при цьому найсильнішими почуттями до сьогоднішніх народних обранців назвали злість та ненависть.

Близько 80% українців хочуть бути народними депутатами. З них кожен п'ятий сподівається красти гроші з бюджету і трохи більше половини збирається займатися законотворчістю.

Такі результати опитування, проведеного кадровим порталом hh.ua

Загалом, ставлення українців до своїх обранців неоднозначне. Так, трохи більше 60% опитаних впевнені, що депутати займаються виключно тим, що розкрадають державний бюджет. Ще 40% вважають, що депутати тільки лаються і б'ються. При цьому половина опитаних все ж погоджується з тим, що іноді у Верховній раді ухвалюють закони. Правда, не уточнили - наскільки ці закони хороші.

Завершує картину опитування "Які почуття ви переживаєте до депутатів"?. Абсолютна більшість опитаних (32%) відповіли, що до своїх обранців вони відчувають злість. На другому місці - відповідь "байдужість". І майже порівнявся з ним по кількості ствердних відповідей варіант "ненависть" (28%).

У опитуванні взяли участь більше двох тисяч чоловік, переважно киян.

Нагадаємо, Верховна рада 19 листопада попередньо ухвалила зміни до перехідних положень Конституції, які передбачають продовження повноважень президента Віктора Януковича та депутатів усіх рівнів.

Читайте також:

Депутати погодились продовжити повноваження собі і Януковичу

Депутатам дозволять прогулювати Раду

Засідання Верховної ради відкрилося бійкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції