Єфремов проти публічного обговорення бійні в Одесі

Висновки має робити професіонал Могильов.

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає недоцільним широке обговорення ситуації, пов'язаної із затриманням злочинців в Одесі, яка призвела до загибелі правоохоронців.

"Я думаю, що жодного розгляду у парламенті інциденту, який стався в Одесі, не має бути. Це питання, що стосуються виключно Міністерства внутрішніх справ", - сказав Єфремов на брифінгу в середу, коментуючи на прохання журналістів ініціативу віце-спікера парламенту Миколи Томенко про зверненні до президента скликати Раду національної безпеки і оборони України для обговорення інциденту із затриманням організованої злочинної групи в Одесі.

"Те, що сталися такі трагічні події, коли загинули міліціонери, з моєї точки зору, ці питання стосуються ще й професіоналізму в роботі", - сказав він.

Єфремов підкреслив, що аналіз проведеної операції - професійне запитання.

"Я не професіонал, я висловив свою точку зору. А що стосується професійних підходів, то я думаю, що керівництво МВС зробить відповідні висновки в цьому питанні", - зазначив він.

Єфремов підкреслив, що вся ситуація, а також помилки, допущені під час проведення такої операції потребують серйозного розгляду і серйозних висновків відповідного профільного відомства.

Як повідомлялося, в ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукується за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо поранені. Загалом у спецоперації брали участь 12 правоохоронців.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували приватний будинок, в якому знаходилися вбивці. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Проте злочинці ніяк на це не прореагували, і правоохоронці почали штурм. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втікти.

Інформація про кількість жертв у спецоперації по знищенню бойовиків в Одесі різниться. У МВС стверджують про 2 жертви. Інші джерела подають інформацію про 4 жертви.

Між тим 3 жовтня МВС повідомило про затримання ще 5 спільників російських кілерів.

Читайте також:

На Одещині відкрили масштабне полювання на кілера-втікача

Вбитим російським кілером міліціонерам дадуть Героїв України

Кривавий штурм в Одесі: Могильов спростував загибель мирного жителя

В Одесі справжня війна. На штурм кілерів, які вбили міліціонерів, кинули БТР

На Одещині у перестрілці з російським кілером загинули два беркутівця

ВідеоЄфремов проти публічного обговорення бійні в Одесі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: