Ющенко закликав любити Україну і бджіл

Президент нагадав, що мед з його пасіки багато разів перемагав на міжнародних конкурсах.

Президент Віктор Ющенко виступає за заборону мисливства – улюбленого хобі лідера опозиції Віктора Януковича. Натомість глава держави закликав популяризувати в Україні своє хобі – бджільництво. Про це він заявив під час зустрічі з жителями Вінниці.

На запитання журналістів, яке хобі у глави Партії регіонів Віктора Януковича, Ющенко сказав, що Янукович займається мисливством. "Віктор Федорович мені декілька разів розповідав, як сікача завалює, а для мене алергія", - зауважив президент.

Ющенко підкреслив, що такі захоплення не можуть мати підтримку у суспільстві, і взагалі він проти мисливства.

Разом із тим президент захоплено розповів про своє хобі. Ющенко нагадав, що мед з його пасіки багато разів перемагав на міжнародних конкурсах.

"Світ відкриває український мед, українські можливості", - сказав Ющенко, зауваживши, що Україна посідає четверте місце у світі за виробництвом меду, але раніше не популяризувала його за кордоном.

"Хто любить мед більше ніж бджіл, не буде мати ні бджіл, ні меду. Хто любить більше ковбасу, ніж Україну, не буде мати ні України, ні ковбаси. Так любімо бджіл, любімо Україну", - сказав Ющенко.

Читайте також:

У Ющенка наполягають, що бджільництво – шляхетна праця

Ющенко: я народився на пасіці

Ющенко зніметься у фільмі про бджільництво

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: