Жванія офіційно змінив партію

Давид Жванія офіційно вступив до лав партії Християнсько-Демократичний Союз.

Народний депутат від НУ-НС Давид Жванія офіційно вступив до лав партії Християнсько-Демократичний Союз (ХДС). 17 липня на засіданні політради ХДС Жванія написав заяву про прийом ХДС.

Керівництво партії схвалило прийняття нового члена, він тут же отримав партійний значок від голови ХДС Володимира Стретовича.

Жванія виступив перед новими однопартійцями, ознайомивши їх зі своїм баченням розвитку політсили.

За його словами, найближчим часом ряди ХДС поповнять і інші депутати Верховної Ради - як ті, що вже входять до депутатської групи "Право вибору", так і ті, хто тільки має намір у неї вступити.

Крім того, група "Право вибору" буде перейменована в групу Християнсько-Демократичного Союзу, яка вже до місцевих виборів буде трансформована в парламентську фракцію ХДС.

Нагадаємо, 23 червня було оголошено про створення у Верховній раді групи "Право вибору". Серед, тих хто увійшов у групу, є народні депутати від НУ-НС Олександр Бобильов, Валерій Борисов, Сергій Василенко, Давид Жванія, Катерина Лук’янова, Володимир Марущенко, Олег Новіков, Олександр Омельченко, Іван Плющ, Сергій Харовський, Віктор Шемчук та інші. Усі ці депутати є членами фракції НУ-НС, але частина з них увійшла до коаліції.

Основною метою новоствореної групи було проголошено нівелювання ролі Компартії в коаліції.

Читайте також:

Жванія створив у Верховній раді власну депутатську групу

Жванія: Луценку всюди ввижаються валізи з грошима

Депутатську групу Луценка в Раді буде ліквідовано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: