Литва знайшла спонсора для участі в "Євробаченні-2010"

Литва надумала брати участь у "Євробаченні-2010". Відбірковий тур "Євробачення" відбудеться в республіці в лютому 2010 року.

Литва зможе взяти участь у пісенному конкурсі "Євробачення" завдяки спонсорській допомозі з боку телекомунікаційної компанії TEO LT.

Угоду зі спонсором, повідомляється на сайті литовського радіо і телебачення, було укладено 31 грудня 2009. Відбірковий тур "Євробачення" відбудеться в республіці в лютому 2010 року, повідомило литовське радіо і телебачення.

Раніше Литва оголосила, що через фінансову кризу не зможе взяти участь в "Євробаченні", що проходить в 2010 році в Норвегії. При цьому представники литовського радіо і телебачення, які оголосили про формальну відмову від участі в конкурсі, висловили надію, що кошти, які дозволяють відправити кандидата від Литви на "Євробачення", все ж таки вдасться відшукати.

Крім Литви про відмову від участі в "Євробаченні-2010" оголосила Чехія. Національний оргкомітет конкурсу пояснив відмову від участі відсутністю інтересу чеських глядачів до заходу, викликаного тим, що представники цієї країни не займають високих місць на "Євробаченні".

Читайте також:

Через кризу Литва відмовилася від участі в "Євробаченні-2010"

Василь Лазарович представить Україну на "Євробаченні-2010"

В Норвегії Олександра Рибака зустріли як пілота, що йде на пенсію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: