Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вікторія Петрик виступатиме на дитячому Євробаченні

11-річна Вікторія Петрик із села Нерубайське на Одещині стала переможницею національного відбору на дитяче Євробачення-2008.

За неї проголосувало найбільше слухачів — 7700.


У фіналі конкурсу взяло участь 12 виконавців. У перерві російський співак 50-річний Олександр Малінін виконав пісню Андрія Малишка ”Рушник”. 2003-го ця композиція увійшла до україномовного диска співака ”Червона калина”.


"Нам грайливо плескає океан, за кермом усміхнений капітан, — співає на біс свою пісню Вікторія. — На палубі — матроси, у небі — альбатроси, тебе пригоди кличуть, на місці не стій, — скаче сценою із двома хлопцями та дівчатами. Вони носять круги, швабри для миття палуби, черпак із каструлею."


"Спасибо всем. Люблю вас! — вигукує дівчина російською. — Я переповнена емоціями. Тут можна показати себе на всю країну. За два місяці, які залишаються до конкурсу на Кіпрі, підготуюся на сто відсотків!"


Вікторія співала в шоу-групах ”Мультяшки” та ”Бебі-вокал”. 2004-го отримала першу премію на фестивалі ”Чорноморські Ігри” у Скадовську. 2006-го перемогла на конкурсі сучасної української пісні ”Молода Галичина” в Новояворівську та в Тернополі на ”Кришталевому жайворонку”.


У дитячому Євробаченні беруть участь співаки віком від 10 до 15 років. 2007-го Україна була на 9-му місці, 2006-го — на восьмому.


Фінал конкурсу відбудеться 22 листопада в місті Лімасол на Кіпрі.

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції