Силіконові груди моделі вибухнули під час зйомок реаліті-шоу

В учасниці реаліті-шоу вибухнули силіконові груди прямо під час зйомок шоу.

Тим, що силіконові імплантанти час від часу зрадницьки вибухають, нікого не здивуєш. Цього разу це сталося під час зйомок реаліті-шоу і збережено на відеокамері.

Під час чергового випробування учасниці програми повинні були з великої висоти стрибнути у водоймище. Декілька дівчат легко впоралися із завданням, проте коли черга дійшла до пишногрудої Шавон Торрес, сталася "виробнича аварія".

Шавон замість того, щоб увійти до води "солдатиком" приземлилася на живіт. Вона корчилася від болю, трималася руками за груди і повторювала: "Біс! Біс! Біс! Здається, у мене вибухнули груди".

Її доставили в найближчу клініку. Лікарі підтвердили, що імплантанти безповоротно зіпсовані, а сама дівчина отримала множинні удари.

За порадою медиків, Шавон Торрес вирішила покинути програму. Її багаточисельні шанувальники вважають, що сексуальна Шавон була єдиною прикрасою програми, і вони розчаровані її рішенням припинити зйомки.

Після того, як Шавон випишеться з лікарні, вона, можливо, опише пригоди на знімальному майданчику в секс-колонці, яку веде в університеті.

Читайте також:

Єва Лонгорія приїде на Український тиждень моди

Силіконові дівчата позмагались за титул "Міс пластична хірургія"

Ліндсей Лохан збільшила губи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: