Алсу врятували від фаната-шизофреніка

Співачку Алсу врятували від фаната-шизафреніка, який хотів одружитись із нею.

Замоскворецький районний суд Москви 3 березня, звільнив під чесне слово молодого чоловіка, який переслідував знамениту співачку Алсу.

Артист хору національної телерадіокомпанії України, який підробляє ще й в церковному хорі, 32-річний Юрій Латенко пообіцяв пройти лікування у себе на батьківщині.

Нагадаємо, що закоханий в Алсу Юрій Латенко вирішив обов'яково одружитися на своїй коханій. Мати Юрія стверджує, що він – абсолютно нешкідливий хлопець:

"Він полюбив Алсу, коли в 1999 року на екрани вийшов перший кліп співачки на пісню "Зимний сон". З тих пір він, немов хворий, лише про неї і думає, - сказала мама. – Він щодня грав на фортепіано і на гітарі пісні Алсу. Кожен її успіх або розчарування сприймав як свої власні. Але в цьому ж немає нічого кримінального".

Проте міліція все-таки визнала деякі дії Юрія Латенко кримінальними. Наприклад, те, що шанувальник розмістив у себе на сайті погрозливі листи до популярної співачки. Окрім цього, Латенко погрожував вбити батьків відомої співачки.

алсу, фан
Life.ru
Юрій Латенко хотів одружитись зі співачкою
16 жовтня 2008 року Латенка запросили для участі в телевізійному шоу на тему "кумири і шанувальники". Юрій приїхав в столицю Росії з надією не лише виступити на ток-шоу з улюбленою співачкою, але й переконати співачку в своїй любові, а можливо – і добитися взаємності.

Проте, Ян – чоловік Алсу, дізнавшись про те, що давній порушник спокою їхньої сім'ї знаходиться зовсім поруч, звернувся в міліцію, і переслідувача заарештували за дві години до початку телевізійного ефіру.

Після того, як лікарі інституту Сербського поставили чоловікові діагноз "параноїдальна шизофренія", його все-таки було вирішено відпустити на свободу.
"Ми звернемося до компетентних органів Росії з проханням заборонити Латенкові в'їзд на територію Росії. А також звернемося до компетентних органів України з проханням проконтролювати лікування цього чоловіка", — заявив адвокат співачки Алсу Островський.

Читайте також:

В честь Алсу відкрили ресторан

Фанатка показала Міккі Рурку груди

Брітні Спірс мріє про хлопця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: