Через борги банк забере у Гоші Куценка будинок

Російський актор Гоша Куценко потрапив у халепу. Він допоміг другу, за що тепер на нього можуть подати до суду.

Криза, безумовно, позначилась на всьому шоу бізнесі. Актор Гоша Куценко визнає, що для кіно настали важкі часи.

Для своєї першої режисерської роботи "Дикуни" Гоші довелося закласти своє майно. Але, як виявилося, з ним у актора не все в порядку. Колеги кажуть, що майно Куценка описують через іпотеку, яку він не виплачує.

Мама актора Світлана Василівна розповіла, що син два роки тому взяв у банку кредит на будинок. На прохання одного свого друга, якому в кредиті відмовили, він поручився і за другий такий самий будинок по сусідству. Гоша 2 роки справно сплачував іпотеку за свій котедж, а внески друга перестали надходити через кілька місяців, але актор дізнався про це занадто пізно.

"Їхні шляхи розійшлися, останній рік вони мало спілкувалися, - розповідає мати актора. - Банк гроші отримував і перекладав суму на два будинки рівномірно, адже за документами Гоша брав кредит на два будинки".

Коли ситуація відкрилася, Куценко звернувся до друга, а той пояснив йому, що платити за будинок не може, але й відмовлятися від нього не буде. Акторові довелося найняти юриста. У банку недбайливому другу дали два тижні на прийняття рішення.

"Якщо друг не виплатить свою частину, банк розділить два рахунки і, можливо, забере другий дім. Виходить, ті гроші, які Гоша виплачував у минулому році на рахунок "чужого будинка", йому повернути не зможуть", - розповідає Світлана Василівна.

Банк може піти назустріч тільки в тому випадку, якщо актор подасть до суду на свого товариша, але цього Куценко робити не хоче.

Мама актора нарікає, що банку в разі чого навіть описувати нема чого, тому що у Куценка, крім двох машин, більше нічого немає. Живе актор в однокімнатній квартирі, купленій його мамою.

Будинок, через який в актора виникли проблеми, він придбав для своїх батьків. Але забудовники затримують термін здачі котеджів, в результаті чого незабаром буде судовий розгляд. Це вже не перша невдача з купівлею нерухомості в актора. У 2006 році зловмисники спалили дачу Куценка, куди мали переселитися його батьки. Тоді збитки склали півтора мільйони рублів.

Читайте також:

Гоша Куценко госпіталізований із серцевим нападом

Гоша Куценко потрапив до лікарні

Орбакайте і Куценко стали дітьми

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: