Делон продає свої картини

Французький кіноактор Ален Делон продасть 40 картин зі своєї колекції живопису на торгах паризького аукціонного будинку.

Французький кіноактор Ален Делон продасть 40 картин зі своєї колекції живопису на торгах паризького аукціонного будинку Cornette de Saint Cyr.

За оцінками експертів, на яких посилається агентство Associated Press, виставлена на продаж колекція коштує 4,6-6,2 мільйона євро (6,5-8,8 мільйона доларів).

Торги назначені на 15 жовтня 2007 року. Більшість робіт в колекції Делона - це абстрактні твори, написані в 1950-х роках. Актор придбав їх у 80-і роки.

Найбільший інтерес для покупців представляють "Натюрморт зі сковородою" Ніколя де Сталя (500-700 тисяч євро) і пейзаж П'єра Сулажа (300-400 тисяч євро).

В інтерв'ю газеті Le Monde Делон розповів, що продає частину колекції з "особистих причин".

"Я думаю більше про майбутньому своїх дітей, ніж про себе", - сказав актор. За його словами, він не хоче, щоб після його смерті діти розривалися між бажанням продати картини і сумнівом.

"Я сам зроблю це. Так буде чесніше. Тим паче, що я терпіти не можу посмертні продажі. Я бачив стільки прикладів... я сам купував речі своїх померлих друзів", - розповів Делон Le Monde.

Він відзначив, що ставиться до полотен, як до жінок. "Картина - як жінка. Я бачу її, вона мені подобається, я починаю хотіти її. Я купую ці малюнки за бажанням серця", - повідомив всесвітньо відомий актор.

72-річний актор, чий пік слави припав на 60-70-і роки, раніше заявляв, що покидає кіно, але як і раніше інколи погоджується взяти участь в телевізійних проектах або озвученні мультфільмів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: