Демі Мур щотижня омолоджує шкіру

Голлівудська актриса Демі Мур відкрила для себе безопераційну підтяжку шкіри за допомогою радіочастотної енергії. Це і є секретом її молодості.

Актриса Демі Мур, якій нещодавно виповнилося 48 років, продовжує виглядати чудово і нітрохи не поступається своєму молодому чоловіку актору Ештону Катчеру.

Голлівудська зірка стверджує, що її секрет в активному способі життя, здоровому харчуванні і в простому людському щасті, а зовсім не в професіоналізмі пластичних хірургів.

Нещодавно з'явилися чутки, що на зміну зовнішності Мур витратила 400 тисяч доларів. Актриса спростувала інформацію, заявивши, що ніколи не зверталась за допомогою до пластики. Але якщо операційне втручання актриса заперечує, то різними омолоджуючими процедурами явно не нехтує.

"Демі красива від природи, але вона завжди шукає нові методи омолоджування", - розповіли в оточенні актриси.

Зірка вже зверталася за допомогою до медичних п'явок для дезинтоксикації організму. На цей же раз вона відкрила для себе термаж - безопераційну підтяжку шкіри за допомогою радіочастотної енергії. Завдяки цій процедурі відбувається стискання колагенових волокон і активне формування нового колагену, що робить шкіру гладкою і пружною.

Актриса проходить процедуру кожного тижня, незважаючи на те, що лікарі стверджують, що немає ніякого сенсу робити термаж частіше одного-двух разів на рік.

Доречно зауважити, процедура ця не з дешевих. Один прийом коштує близько трьох тисяч доларів.

Читайте також:

Демі Мур випила та розважилась з чоловіком

Ештон Катчер образив Демі Мур

Демі Мур заміняє дієти сексом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: