Дочка Оззі Осборна готова зіграти "російську Мата Харі"

Келлі Осборн не проти зіграти "російську шпигунку" Анну Чапман, якщо про неї колись знімуть фільм.

Популярна співачка Келлі Осборн, дочка легенди британського року творця групи Black Sabbath Оззі Осборна заявила, що готова зіграти головну роль у майбутньому фільмі про пригоди "російської Мата Харі" Анни Чапман, коли яка-небудь з кіностудій екранізує цей сюжет.

Життя росіянки Анни Чапман (саме так записано прізвище дівчини в її російському паспорті), яка опинилася в центрі шпигунського скандалу між США та Росією, представляється світової громадськості досить цікавим і вражаючим.

Раніше колишній чоловік шпигунки, британець Алекс Чепмен, розповів журналістам про інтимні подробиці їхнього шлюбу, а також виклав в мережі її еротичні фото - що викликало обурення росіян.

Анна Чепмен
Daily Mail
Чепмен оприлюднив інтимні фото своєї екс-дружини
Чепмен дуже високої думки про постільних таланти своєї екс-дружини і впевнений, що темпераментом і винахідливістю вона не поступається подругам Джеймса Бонда.

Крім цього Чепмен повідомив, що приводом для остаточного розриву подружжя, що сталося в 2005 році, стала суперечка про банківський рахунок: Алекс вважав, що він повинен бути загальним, Анна ж наполягала, що у них повинні бути окремі рахунки.

Російські адвокати стверджують, що Анна Чапман має право пред'явити ЗМІ багатомільйонні позови в якості компенсації моральної шкоди за незаконне тиражування своїх фотографій зі сторінки в соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, наприкінці червня співробітники ФБР заарештували 10 осіб, зокрема і Анну Чапман, за підозрою в шпигунстві на користь Росії. Дев'ять відповідачів обвинувачуються також в змові з метою відмивання грошей.

Читайте також:

Екс-чоловік "російської Мата Харі" оприлюднив подробиці їх інтимного життя

Відпущений під заставу "російський шпигун" втік з Кіпру

Російська "Мата Харі" Чапман спокусила американського мільйонера

Фігурантка "шпигунського скандалу" представлялася дочкою КДБіста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: