Ліндсей Лохан заборгувала бутіку 17 тисяч доларів

Актриса Ліндсей Лохан заборгувала значну суму. Дівчина рік тому брала одяг у бутіку, за який досі не розрахувалась.

Бутік в Лос-Анджелесі подав до суду на скандально відому актрису Ліндсей Лохан, яка заборгували модному закладу приблизно 17 тисяч доларів.

За даними власників магазину Девіда Малвені і Родні Бернса, 23-річна акторка у період з листопада 2009 по лютий 2010 брала у них одяг на загальну вартість 17,06 тис. доларів.

"Починаючи робити покупки Ліндсей Лохан неодноразово в усній формі запевняла Девіда Малвані і Родні Бернса, що вони не повинні турбуватися про оплату, оскільки вона попросить оплатити придбані товари свого бізнес-менеджера", - йдеться в поданому судовому позові.

Адвокат позивачів запевняє, що його клієнти не могли подумати про те, що зірка може піти не заплативши. Вони були введені в оману популярністю Лохан як кіноактриси.

Після того, як ділові представники актриси за весь цей час погасили лише 180 доларів із загальної заборгованості, Девід Малвані і Родні Бернс були змушені звернутися до суду.

Можливо, своєчасно оплачувати покупки Ліндсей Лохан заважають інші події в її житті, адже останні кілька місяців її ім'я не сходить зі сторінок світської хроніки.

В кінці травня суд Лос-Анджелеса зобов'язав дівчину регулярно здавати аналізи на вміст алкоголю і наркотиків у крові, а також носити спеціальний "антиалкогольний" браслет".

Читайте також:

Ліндсей Лохан в шоці від нової 27-річної мачухи

Через алкоголізм у Ліндсей Лохан немає грошей для прожиття

Батько Ліндсей Лохан каже, що вона хвора на ВІЛ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: