Ліндсей Лохан засуджена до 90 днів тюремного ув'язнення

За порушення умов випробувального терміну американську актрису Ліндсей Лохан суд засудив до 90 днів тюремного ув'язнення.

Суд засудив американську актрису Ліндсей Лохан до 90 днів тюремного ув'язнення за порушення умов випробувального терміну. З'явитися у в'язницю актриса повинна 20 липня, до цього моменту вона продовжить носити спецбраслет, що фіксує рівень алкоголю в крові.

Лохан в 2007 році була залучена до суду за керування автомобілем у стані алкогольного та наркотичного сп'яніння. Тоді актриса була поміщена у в'язницю на 84 хвилини і засуджена до трирічного випробувального терміну, в ході якого її зобов'язали пройти спецпрограми по боротьбі з алкогольною залежністю. Пізніше випробувальний термін, призначений Лохан, був збільшений до чотирьох років.

У травні 2010 року актриса не з'явилася на засідання суду, порушивши таким чином умови випробувального терміну. Також було встановлено, що Лохан у встановлені терміни не прослухала програму по боротьбі з алкогольною залежністю.

Своє відсутність Лохан пояснила тим, що, перебуваючи на Каннському кінофестивалі, втратила паспорт і не могла прибути з Франції до США. Тоді Лохан була засуджена до сплати штрафу у 100 тисяч доларів, її також зобов'язали носити спеціальний браслет, який визначає вміст алкоголю в крові.

На початку червня, коли Лохан відвідувала церемонію вручення кінонагород MTV, спецбраслет передав сигнал тривоги. У документах представлених прокуратурою суду 6 липня, йдеться, що сигнал тривоги був "пов'язаний з вживанням алкоголю". Раніше повідомлялося, що Лохан з'явилася на церемонії нагородження і на вечірці після неї без браслета.

Приймаючи рішення про тюремне ув'язненні Лохан суд також прийняв до уваги той факт, що актриса так і не взяла спецкурс по боротьбі з алкогольною залежністю. Адвокати Лохан запевняють, що їх підзахисна відповідне розпорядження суду, видане в грудні, не отримала.

Читайте також:

Ліндсей Лохан заборгувала бутіку 17 тисяч доларів

Ліндсей Лохан в шоці від нової 27-річної мачухи

Через алкоголізм у Ліндсей Лохан немає грошей для прожиття

ВідеоЛіндсей Лохан засуджена до 90 днів тюремного ув'язнення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: