Тіна Канделакі розлучилась з чоловіком

Телеведуча Тіна Канделакі тепер офіційно холостячка. Вона нарешті розлучилась із чоловіком Андрієм Кондрахіним.

Проживши з бізнесменом Андрієм Кондрахіним більше одинадцяти років, телеведуча Тіна Канделакі зайнялася процесом розлучення.

Московський суд оформив розлучення між подружжям. За словами Тіни, саме вона наполягла на розлученні. І це незважаючи на те, що не так давно телеведуча намагалася всіма способами зберегти шлюб: "Якщо ми люди здорові, то ми, природно, збережемо стосунки в силу того, що дітям абсолютно однаково потрібні і мама, і тато".

Як виявилося, чоловік Тіни Андрій Кондрахін підтримав рішення дружини розлучитися. Кондрахін навіть не спромігся зайнятися шлюборозлучним процесом, і всі обов'язки переклав на зоряну дружину. До зали суду ні Тіна, ні Андрій не прийшли. Тому всю відповідальність на себе взяли адвокати обох сторін. За рішенням судді, який вів справу, діти подружжя (9-річний Леонтій і 10-річна Меланія) залишилися з Тіною.

Протягом останнього року Канделакі і Кондрахін проживали окремо. Як зізналася телеведуча, таким чином їм обом було легше пережити "важкий" вік. Незважаючи на те, що і Тіні, і Андрію стукнуло 33, вони по-різному дивляться на майбутнє. Теледіва твердо знає, чим їй подобається займатися. А ось Кондрахін так досі і не зрозумів, в якій сфері діяльності хотів би реалізуватися. Поки що він займається своєю стоматологічною клінікою, але в майбутньому йому хотілося б змінити рід своєї діяльності.

Читайте також:

Тіну Канделакі не хочуть пускати на Батьківщину

Тіна Канделакі з близьким другом відпочила в Еміратах

Собчак та Канделакі разом відзначили дні народження

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: