Азаров подумає над пропозиціями МВФ щодо Податкового кодексу

Азаров впевнений, що зуміє домовитися з МВФ. Принаймні - він готовий вислухати критику і навіть дещо врахувати.

Зауваження Міжнародного валютного фонду до проекту Податкового кодексу необхідно детально проаналізувати. Про це заявив прем'єр Микола Азаров на брифінгу.

"Я до всіх критичних зауважень, якщо вони базуються на реальному знанні ситуації, якщо вони виходять із конструктивної позиції, ставлюся нормально й готовий їх враховувати і розглядати", - сказав він.

"Це зовсім не означає, що з усіма критичними зауваженнями можу погодитися, тому що в мене є своя точка зору, є свої аргументи, розрахунки, прогнози розвитку ситуації", - зазначив прем'єр.

"І тому я готовий ці критичні зауваження прийняти до розгляду, і по них дискутувати, і це найголовніше. В процесі розгляду цілком можливо, що десь я відступлю від якоїсь позиції, десь критики відступлять від якоїсь позиції, і в результаті з'явиться узгоджена думка", - сказав Азаров.

Нагадаємо, Податковий кодекс буде прийнятий у першій декаді листопада. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров у Брюсселі на конференції "Україна: від кризи до зростання. Економіка, інвестиції, ринки".

"Податковий кодекс замінить більш ніж 4 тис. актів, що функціонують у податковій системі, заплутали податкову систему і створили непривабливий інвестиційний клімат у країні. Ми думаємо, що у жовтні, максимум - у першій декаді листопада Податковий кодекс буде остаточно ухвалений", - зазначив прем'єр-міністр.

Азаров додав, що документ передбачатиме спрощення податкового законодавства України, зниження ставок основних податків. Зокрема, за його словами, податок на прибуток з 25% буде знижено до 19%, а ПДВ з 20% протягом 5 років буде знижено до 16%.

Також прем'єр-міністр України зазначив, що Податковий кодекс сприятиме модернізації економіки України, зокрема, будуть звільнені від сплати податку на прибуток кошти, які компанії направлятимуть на модернізацію виробництва.

Глава уряду підкреслив, що будуть звільнені від оподаткування ряд галузей, які є ключовими для України, зокрема, авіа-, суднобудування та легка промисловість.

Читайте також:

Азаров пообіцяв Податковий кодекс на початку листопада

Податковий кодекс почне діяти з 1 січня

Азаров: високі ціни – не привід для паніки

Податковий кодекс знищить близько мільйона дрібних підприємців

ВідеоАзаров подумає над пропозиціями МВФ щодо Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: